Zadanie to zostało zgłoszone przez samych mieszkańców w ubiegłym roku w ramach Budżetu Obywatelskiego.
Budowa bieżni zostanie zrealizowana w systemie "zaprojektuj i wybuduj". Oznacza to, że wyłoniona firma najpierw przygotuje dokumentacje projektową, a następnie rozpocznie roboty związane z realizacja projektu.
Przy szkole powstać ma dwutorowa bieżnia o nawierzchni tartanowej. Zakończona ma być piaskową zeskocznią do skoku w dal. Poza tym w opisie zamówienia znajduje się też modernizacja już istniejącego boiska do piłki plażowej.


Napisz komentarz
Komentarze