Goście zapoznali się z pracą zmodernizowanych obiektów oczyszczalni ścieków komunalnych oraz inwestycjami wdrożonymi w Zakładzie Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Srebrzyszczu.
Nowoczesna oczyszczalnia kilka lat temu przeszła modernizację, jest ekologiczna i ekonomiczna.
Jak informują pracownicy MPGK, celem spotkania było zapoznanie się z miejskim systemem funkcjonowania gospodarki odpadowej, systemu ściekowego oraz wymiana poglądów w zakresie możliwości ich praktycznego zastosowania w gruzińskim systemie usług komunalnych.
![Chełm. Goście z Gruzji zwiedzili oczyszczalnię [ZDJĘCIA] Chełm. Goście z Gruzji zwiedzili oczyszczalnię [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xl-chelm-goscie-z-gruzji-zwiedzili-oczyszczalnie-1656174554.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze