Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Chełm. Goście z Gruzji zwiedzili oczyszczalnię [ZDJĘCIA]

W ramach współpracy miasta Chełm delegacja przedstawicieli z gruzińskiego miasta Ozurgeti odwiedziła w piątek strategiczne zakłady MPGK.
Chełm. Goście z Gruzji zwiedzili oczyszczalnię [ZDJĘCIA]

Autor: Facebook MPGK w Chełmie

Goście zapoznali się z pracą zmodernizowanych obiektów oczyszczalni ścieków komunalnych oraz inwestycjami wdrożonymi w Zakładzie Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Srebrzyszczu. 

Nowoczesna oczyszczalnia kilka lat temu przeszła modernizację, jest ekologiczna i ekonomiczna.

Jak informują pracownicy MPGK, celem spotkania było zapoznanie się z miejskim systemem funkcjonowania gospodarki odpadowej, systemu ściekowego oraz wymiana poglądów w zakresie możliwości ich praktycznego zastosowania w gruzińskim systemie usług komunalnych.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama