Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm. Sukcesy uczniów II LO w zawodach strzeleckich

Kolejne podium uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie. Tym razem zajęli I miejsce w wojewódzkich zawodach drużynowych.
Chełm. Sukcesy uczniów II LO w zawodach strzeleckich
Autor: II LO

Podczas czerwcowych Wojewódzkich Zawodów Strzeleckich ,,Szkolnej Ligi Strzeleckiej LOK" szkolne koło strzelecki II LO zajęło I miejsce w składzie drużynowym: Paulina Czeryna, Patrycja Pawlak i Jakub Jasielski.

Trenerami grupy są: Jan Dąbski oraz Seweryn Jezierski zaś szkolnym opiekunem kola strzeleckiego - Krzysztof Olejniczak. Działania uczniów wspiera dyrektor szkoły Zbigniew Niderla.

W roku szkolnym 2021/2022 kolo strzeleckie II Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie intensywnie pracowało nad godnym reprezentowaniem szkoły w strzeleckich zawodach. Współpraca z klubem strzeleckim Dragon Chełm pomogła uczniom osiągnąć wiele sukcesów. W październiku zeszłego roku podczas Finału Centralnego 60. Zawodów Strzeleckich ,,O Srebrne Muszkiety" drużyna chłopców zajęła III miejsce w kraju, zaś drużyna dziewcząt - V miejsce. 

Rok 2022 również rozpoczął się sukcesami. W kolejnej edycji konkursu obie drużyny zajęły I miejsca na szczeblu wojewódzkim. Oznacza to, że uczniowie zakwalifikowali się do finału, który będzie miał miejsce jesienią tego roku. W drużynie chłopców znaleźli się: Kacper Kędzierawski, Jakub Jasielski, Mateusz Koniuszewski i Igor Czechowski, a dziewcząt:  Natalia Wójcik, Patrycja Pawlak, Paulina Czeryna i Martyna Pastuszak

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama