Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Chełm. Sukcesy uczniów II LO w zawodach strzeleckich

Kolejne podium uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie. Tym razem zajęli I miejsce w wojewódzkich zawodach drużynowych.
Chełm. Sukcesy uczniów II LO w zawodach strzeleckich

Autor: II LO

Podczas czerwcowych Wojewódzkich Zawodów Strzeleckich ,,Szkolnej Ligi Strzeleckiej LOK" szkolne koło strzelecki II LO zajęło I miejsce w składzie drużynowym: Paulina Czeryna, Patrycja Pawlak i Jakub Jasielski.

Trenerami grupy są: Jan Dąbski oraz Seweryn Jezierski zaś szkolnym opiekunem kola strzeleckiego - Krzysztof Olejniczak. Działania uczniów wspiera dyrektor szkoły Zbigniew Niderla.

W roku szkolnym 2021/2022 kolo strzeleckie II Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie intensywnie pracowało nad godnym reprezentowaniem szkoły w strzeleckich zawodach. Współpraca z klubem strzeleckim Dragon Chełm pomogła uczniom osiągnąć wiele sukcesów. W październiku zeszłego roku podczas Finału Centralnego 60. Zawodów Strzeleckich ,,O Srebrne Muszkiety" drużyna chłopców zajęła III miejsce w kraju, zaś drużyna dziewcząt - V miejsce. 

Rok 2022 również rozpoczął się sukcesami. W kolejnej edycji konkursu obie drużyny zajęły I miejsca na szczeblu wojewódzkim. Oznacza to, że uczniowie zakwalifikowali się do finału, który będzie miał miejsce jesienią tego roku. W drużynie chłopców znaleźli się: Kacper Kędzierawski, Jakub Jasielski, Mateusz Koniuszewski i Igor Czechowski, a dziewcząt:  Natalia Wójcik, Patrycja Pawlak, Paulina Czeryna i Martyna Pastuszak

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama