Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Chełm. Ekonomy we Francji!

13 uczniów i dwóch nauczycieli Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im. gen. Władysława Andersa w Chełmie spędziło tydzień w Strasburgu wraz z rówieśnikami ze szkół partnerskich z Litwy, Hiszpanii, Finlandii i Francji.

Wyjazd odbył się w ramach projektu eTwinning/Erasmus+ “Europa Trivia Game”. Uczniowie zwiedzili instytucje Unii Europejskiej, nawiązali nowe przyjaźnie, mieli też czas na rejs statkiem, grę w kręgle i spotkania integracyjne. To już ostatni wyjazd zagraniczny w ramach projektu, ale na najbliższe lata planowane są kolejne międzynarodowe przedsięwzięcia.

- Pojechałam do Francji, ponieważ chciałam poćwiczyć język angielski i zwiedzić nowe miejsca. Najbardziej podobała mi się przyjazna atmosfera wśród uczniów z Polski, Finlandii, Francji, Litwy i Hiszpanii, równe traktowanie młodych ludzi o różnych poglądach i podejściu do świata. Największe wrażenie w Strasburgu wywarła na mnie katedra Notre Dame. Udział w wyjeździe dał mi więcej pewności siebie pod względem posługiwania się językiem angielskim i nawiązywania kontaktów z rówieśnikami. W przyszłości zamierzam brać udział w kolejnych międzynarodowych projektach w naszej szkole – mówi Klaudia Pikuła z klasy Idt.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama