Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Piknik rodzinny nad zalewem Maczuły

Wójt gminy Leśniowice oraz dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury w Leśniowicach zapraszają na uroczyste obchody Dnia Dziecka i Rodziny. W programie pikniku odnajdziemy sporo atrakcji. 
Piknik rodzinny nad zalewem Maczuły

Wydarzenie rozpocznie się 29 maja o godzinie 14 nad zalewem Maczuły w Horodysku. Na imprezę powinni czuć się zaproszeni wszyscy zainteresowani w każdym wieku. W programie przewidziane są m.in. występy dzieci ze szkół podstawowych i lokalnych zespołów śpiewaczych oraz bezpłatne atrakcje dla najmłodszych: dmuchany plac zabaw, zabawy z animatorem, gra terenowa, karaoke czy konkursy z nagrodami.

Koła gospodyń wiejskich działające w gminie i Spółdzielnia Socjalna "Słowianka" zapraszają na grilla i do degustacji smakołyków regionalnej kuchni. Wieczorem, o godz. 18, zaplanowany jest natomiast koncert Yaroo i zabawa pod chmurką.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama