Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 07:48
Reklama

Moto Weekend w Chełmie. Piękna Klasyczna Sobota i Samochodowa Impreza Pań

Automobilklub Chełmski zaprasza na motoryzacyjne atrakcje.
Moto Weekend w Chełmie. Piękna Klasyczna Sobota i Samochodowa Impreza Pań
Autor: Fot. Automobilklub Chełmski

W sobotę 28 maja odbędzie się pierwsza tegoroczna Piękna Klasyczna Sobota, czyli spotkanie ze starymi pojazdami. Impreza rozpocznie się o godz. 17. na deptaku przy ul. Lwowskiej i potrwa do godz. 19. Na spotkanie zaproszeni są wszyscy właściciele pojazdów, które mają minimum dwadzieścia pięć lat. Podczas spotkania będzie można podziwiać leciwe auta oraz porozmawiać z ich dumnymi właścicielami. Kolejne spotkania w każdą ostatnią sobotę miesiąca aż do października.

Dzień później, 29 maja odbędzie się Samochodowa Impreza Pań. Zbiórka uczestników nastąpi o godz. 9 w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Granicznej w Chełmie. Organizatorzy zapraszają wszystkie panie, które chcą się dobrze pobawić, pozwiedzać i wygrać nagrody. Wyłącznymi partnerami wydarzenia jest Radio Bon Ton i Super Tydzień Chełmski. Zapisy jeszcze trwają.

 

- Kierowcą samochodu musi być kobieta, natomiast na fotelu pilota może zasiąść mężczyzna. W samochodzie mogą też być osoby towarzyszące, jako że impreza jest pomyślana jako zabawa dla całych rodzin. Wydarzenie to będzie znacznie bliższe atrakcyjnej, rodzinnej wycieczce niż wielkiej sportowej rywalizacji, choć tej też nie zabraknie. Uczestnicy na trasie będą zwiedzać ciekawe turystycznie i przyrodniczo miejsca, odnajdą kilka pokazanych na zdjęciach fragmentów trasy, przejadą dwie próby sprawnościowe oraz wykonają inne zadania postawione przez organizatorów. Na przejazd trasy będzie określona ilość czasu. Zasady punktacji oraz wszystkie informacje niezbędne do pokonania trasy zostaną podane na odprawie przed startem - mówi Grzegorz Gorczyca z Automobilklubu Chełmskiego.

Meta rajdu zostanie zlokalizowana na Jarmarku Wojsławickim. Po mecie będzie trochę czasu na ewentualne zakupy, a potem wszyscy już w jednej kolumnie pojadą do Ośrodka Dawnych Kultur i Tradycji w Rozięcinie. Tam przy kiełbasce i ognisku odbędzie się zakończenie imprezy oraz rozdanie nagród dla zwycięzców oraz upominków dla wszystkich załóg.

Więcej informacji o imprezach na Facebooku Automobilklubu Chełmskiego lub pod numerem telefonu 502 342 117.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Adam. 27.05.2022 19:24
Ciekawe czy będą 100 % Polskie samochody np. Mikrus ,Syrena ?

Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskoteceAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Na razie Henio musi czekać bo nie jest jeszcze Starostą.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:00Źródło komentarza: Gm. Białopole. Remont powiatówek znacznie się oddala
Reklama
Reklama