- Sami to wszystko zrobiliśmy. Sprawiło nam to przyjemność, a do tego ładnie wygląda - przekazała jedna z mieszkanek bloku.
Oprócz ogrodu wypełnionego kwiatami, mieszkanki al. Armii Wojska Polskiego 29 zasadziły również drzewa, aby mogły rosnąć obok pobliskiego placu zabaw.

- Jesteśmy dumni z tego, jak pięknie tu teraz jest. I to wszystko zrobione rękoma naszych sąsiadek - skomentował jeden z mieszkańców.
Mamy kilka zdjęć tego pięknego ogrodu. Zapraszamy do oglądania!
![Chełm. Mieszkańcy posadzili piękny ogród obok tego bloku [FOTO] Chełm. Mieszkańcy posadzili piękny ogród obok tego bloku [FOTO]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xl-chelm-mieszkancy-posadzili-piekny-ogrod-obok-tego-bloku-foto-1655105795.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze