Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Setne urodziny pani Stefanii. To jedna z dwojga żyjących stulatków w tym mieście

Kolejna mieszkanka naszego regionu dołączyła do grona stulatków. Tym razem jest to Stefania Basiak z Krasnegostawu.
Setne urodziny pani Stefanii. To jedna z dwojga żyjących stulatków w tym mieście
Autor: Fot. UM Krasnystaw

Jubilatka przebywała obecnie w Domu Pomocy Społecznej w Stężycy Nadwieprzańskiej. Odwiedzili ją tam m.in. przewodniczący rady miasta Janusz Rzepka oraz burmistrz Robert Kościuk. Samorządowcy podziękowali pani Stefanii za wszelkie trudy i owoce minionych lat. Odczytali również list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

- Z ewidencji ludności prowadzonej przez urząd miasta wynika, że mamy obecnie dwoje żyjących stulatków. Obojgu życzymy życzenia dobrego zdrowia, pomyślności i pogody ducha oraz optymizmu na dalsze, szczęśliwe lata - mówi Kościuk.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama