Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Klimatyczne, kulturalne miejsca we Wrocławiu.

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych w Polsce. Nic więc dziwnego, że w 2016 roku przyznano mu tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Znajduje się tu mnóstwo teatrów, kin, muzeów i galerii sztuki, a oferta kulturalna przeznaczona jest dla osób w każdym wieku.
Klimatyczne, kulturalne miejsca we Wrocławiu.

 

Vertigo Jazz Club & Restaurant

 

Szukacie miejsca, w którym spędzicie wyjątkowy czas w dobrym towarzystwie? Śmiało możecie postawić na uwielbiany przez miłośników jazzu i rozrywki Vertigo Jazz Club & Restaurant.

 

W kameralnej i eleganckiej atmosferze możecie posłuchać utalentowanych wykonawców i muzyków, którzy gwarantują Wam muzyczne doświadczenia na żywo na najwyższym poziomie.

 

W klubie odbywają się też wystawy, improwizacje i stand-up. A poza niesamowitym programem artystycznym, znajduje się tam też doskonała restauracja i bar.

 

Teatr Polski we Wrocławiu

 

Teatr Polski we Wrocławiu to wyjątkowa kulturalna destynacja. Miejsce znane jest z różnorodnego programu. Na deskach teatru wystawiane są zarówno zabawne komedie, jak i skłaniające do myślenia dramaty.

 

Teatr posiada Scenę Kameralną (przy ul. Świdnickiej 28), Scenę na Świebodzkim (Wprzy pl. Orląt Lwowskich 20c) oraz Scenę im. Jerzego Grzegorzewskiego (przy ul. Gabrieli Zapolskiej 3).

 

Sprawdź repertuar teatrów - Wrocław na portalu ewejsciowki.pl


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama