Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 01:07
Reklama

Artykuł Partnera

Magiczne Ogrody. Życie z baśnią
Magiczne Ogrody. Życie z baśnią

Nie trać czasu na życie z dala od baśni. Bo ona jest najlepszą przyjaciółką Twojego dorastającego dziecka. Już dziś zaplanuj sobie czas w najlepszej rodzinnej atrakcji turystycznej Lubelszczyzny.

29.06.2022 21:27
Salon FACHOWIEC Chełm – nowe otwarcie !!!
Salon FACHOWIEC Chełm – nowe otwarcie !!!

Tego FACHOWCA zna w Chełmie prawie każdy. Nie każdy jednak wie, że w ostatnim czasie przeszedł ogromną metamorfozę. To stwarza doskonałą okazję na ponowną wizytę w jego progach. Zmiany z pewnością spodobają się wszystkim Klientom.

27.06.2022 11:00
Nagrodzone Magiczne Ogrody zapraszają
Nagrodzone Magiczne Ogrody zapraszają

To urocze miejsce nie mogłoby istnieć bez uśmiechniętych spojrzeń przyjeżdżających tu rodzin. To właśnie ich głosy zdecydowały o zwycięstwie janowieckiego parku w dwóch rankingach.

22.06.2022 14:30
Oczyszczająca ekofala w Poleskiej Dolinie Bugu
Oczyszczająca ekofala w Poleskiej Dolinie Bugu

Klimat się zmienia – zmieniamy sposób myślenia! Takie hasło przyświeca Lokalnej Grupie Działania Stowarzyszenie „Poleska Dolina Bugu”, która od blisko roku zachęca mieszkańców regionu do świadomych zmian w codziennym życiu na rzecz czystego środowiska. Cały projekt odbywa się pod nazwą „Klimat się zmienia – zmieniamy sposób myślenia! – Ekoedukacja w Poleskiej Dolinie Bugu”, zaś sposób, jaki wybrało LGD na ekologiczną edukację, to przede wszystkim inspirowanie do zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą i jej poszanowaniem oraz podkreślenie znaczenia małych kroków, wywołujących swoisty efekt oczyszczającej ekofali.

21.06.2022 12:08
Jak robić wirtualne eventy?
Jak robić wirtualne eventy?

Ostatnie miesiące pokazały, że wydarzenia wirtualne i hybrydowe – w tym konferencje i webinary – stały się standardem w naszym życiu. Uczestnictwo w zdalnych eventach ma wiele plusów w stosunku do tradycyjnych spotkań. Nie trzeba martwić się tym, że impreza odbywa się w innym mieście czy tracić czasu na dojazdy – aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy komputer, smartfon lub tablet z dostępem do Internetu. Wirtualne eventy to też sporo korzyści dla gospodarzy. Realizacja przedsięwzięcia wiąże się z mniejszymi kosztami, a jednocześnie daje możliwość dotarcia do większej liczby odbiorców. Co należy zrobić i o czym warto pamiętać, aby event przynosił wymierne, długotrwałe korzyści? Dziś podzielimy się najważniejszymi wskazówkami dotyczącymi organizacji wirtualnych wydarzeń.

21.06.2022 11:26
Długi weekend w Magicznych Ogrodach. Krasnolud i Żongler Wyrwipałka zapraszają
Długi weekend w Magicznych Ogrodach. Krasnolud i Żongler Wyrwipałka zapraszają

Dawno temu Starsi Panowie śpiewali: „Rodzina, rodzina nie cieszy jak jest, lecz kiedy jej nie ma samotnyś jak pies”. Rodziny odwiedzający janowiecki park na samotność narzekać nie mogą.

15.06.2022 10:48
Chcesz się w swoim ogrodzie poczuć jak na zagranicznych wczasach? Kup sobie jacuzzi
Chcesz się w swoim ogrodzie poczuć jak na zagranicznych wczasach? Kup sobie jacuzzi

Co jak co, ale jeszcze nie tak dawno własne jacuzzi kojarzyło się nam z olbrzymim luksusem. Na pewno nie było na niego stać każdego z nas, a raczej mało kogo. Własne jacuzzi w domu było po prostu nie do pomyślenia. A czy wiesz, że obecnie każdy właściciel domu z ogrodem może mieć swoje własne jacuzzi i to wcale niedrogo? Jak to możliwe? Sprawdźmy to.

14.06.2022 10:43
Gm. Dubienka. Rusza Projekt Starosiele!
Gm. Dubienka. Rusza Projekt Starosiele!

Już w najbliższy piątek wielkie otwarcie kompleksu rozrywkowego w Starosielu koło Dubienki. Będą dyskoteki dla starszych i młodszych z muzyką disco polo, disco i dance, grillowanie pod chmurką i wykwintne trunki, które serwować mają piękne kelnerki. Zapowiadają się szaleństwa do białego rana. Kto nie przyjedzie, niech już żałuje!

31.05.2022 12:42    1    2
Podsumowanie programu Erasmus+. Konferencja zawodowa
Podsumowanie programu Erasmus+. Konferencja zawodowa

Konferencja zawodowa podsumowująca realizację projektu „Europejskie praktyki zawodowe - Zetka w Hiszpanii” w ramach programu Erasmus+ odbyła się w dniu 26.05.2022 roku w Zespole Szkół Nr1 im. T .Kościuszki w Krasnymstawie. Zaprosiliśmy przedstawicieli lokalnych pracodawców, którzy na co dzień współpracują z naszą szkołą oraz przedstawiciela Powiatowego Urzędu Pracy. Pracodawców reprezentowali właściciele firm: Pani Jolanta Mąka Kancelaria Podatkowo-Prawna PIT, Pan Janusz Mazurek Mazurek-Metal Sp. z o.o. Sp. K., Pan Feliks Szabla ASMOT S.C. i Pan Jacek Ostrowski z branży gastronomicznej.

30.05.2022 15:44
Magiczne Ogrody. Mamy i dzieci
Magiczne Ogrody. Mamy i dzieci

Najważniejszymi gośćmi Magicznych Ogrodów są oczywiście Mamy i ich pociechy. Tym razem ich święto przypada w czwartek, więc nie będą obecne w parku, ale pamiętamy o nich i składamy najserdeczniejsze życzenia.

25.05.2022 19:15
Klimatyczne, kulturalne miejsca we Wrocławiu.
Klimatyczne, kulturalne miejsca we Wrocławiu.

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych w Polsce. Nic więc dziwnego, że w 2016 roku przyznano mu tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Znajduje się tu mnóstwo teatrów, kin, muzeów i galerii sztuki, a oferta kulturalna przeznaczona jest dla osób w każdym wieku.

25.05.2022 12:08
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Pierre DolnientyTreść komentarza: Po co schrony? Przecież Mateuszek-kłamczuszek stwierdził, że jak ruscy nas napadną, to pożałują, bo 40 mln Polaków ruszy na nich z furią rannego lwa. Pomijając fakt, że jest nas niecałe 38 mln. Skoro nastrugamy gdzieś jeszcze te dwa mln obrońców to i tak zbędne będą schrony, gdyż do boju mają ruszyć wszyscy: niemowlęta, starcy, kalecy itd. Pewnie te 40 mln musimy pomniejszyć o liczbę "ważnych" polityków, którzy wraz z licznymi rodzinami natychmiast ruszą... do USA tworzyć rząd na uchodźctwie ;)Data dodania komentarza: 02.07.2022, 09:48Źródło komentarza: W schronach w Polsce jest miejsce tylko dla 3 procent ludności. Powstanie ich więcej?
Reklama
Reklama