Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 17:14
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Artykuł Partnera

Salon FACHOWIEC Chełm – nowe otwarcie !!!
Salon FACHOWIEC Chełm – nowe otwarcie !!!

Tego FACHOWCA zna w Chełmie prawie każdy. Nie każdy jednak wie, że w ostatnim czasie przeszedł ogromną metamorfozę. To stwarza doskonałą okazję na ponowną wizytę w jego progach. Zmiany z pewnością spodobają się wszystkim Klientom.

27.06.2022 11:00
Nagrodzone Magiczne Ogrody zapraszają
Nagrodzone Magiczne Ogrody zapraszają

To urocze miejsce nie mogłoby istnieć bez uśmiechniętych spojrzeń przyjeżdżających tu rodzin. To właśnie ich głosy zdecydowały o zwycięstwie janowieckiego parku w dwóch rankingach.

22.06.2022 14:30
Oczyszczająca ekofala w Poleskiej Dolinie Bugu
Oczyszczająca ekofala w Poleskiej Dolinie Bugu

Klimat się zmienia – zmieniamy sposób myślenia! Takie hasło przyświeca Lokalnej Grupie Działania Stowarzyszenie „Poleska Dolina Bugu”, która od blisko roku zachęca mieszkańców regionu do świadomych zmian w codziennym życiu na rzecz czystego środowiska. Cały projekt odbywa się pod nazwą „Klimat się zmienia – zmieniamy sposób myślenia! – Ekoedukacja w Poleskiej Dolinie Bugu”, zaś sposób, jaki wybrało LGD na ekologiczną edukację, to przede wszystkim inspirowanie do zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą i jej poszanowaniem oraz podkreślenie znaczenia małych kroków, wywołujących swoisty efekt oczyszczającej ekofali.

21.06.2022 12:08
Jak robić wirtualne eventy?
Jak robić wirtualne eventy?

Ostatnie miesiące pokazały, że wydarzenia wirtualne i hybrydowe – w tym konferencje i webinary – stały się standardem w naszym życiu. Uczestnictwo w zdalnych eventach ma wiele plusów w stosunku do tradycyjnych spotkań. Nie trzeba martwić się tym, że impreza odbywa się w innym mieście czy tracić czasu na dojazdy – aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy komputer, smartfon lub tablet z dostępem do Internetu. Wirtualne eventy to też sporo korzyści dla gospodarzy. Realizacja przedsięwzięcia wiąże się z mniejszymi kosztami, a jednocześnie daje możliwość dotarcia do większej liczby odbiorców. Co należy zrobić i o czym warto pamiętać, aby event przynosił wymierne, długotrwałe korzyści? Dziś podzielimy się najważniejszymi wskazówkami dotyczącymi organizacji wirtualnych wydarzeń.

21.06.2022 11:26
Długi weekend w Magicznych Ogrodach. Krasnolud i Żongler Wyrwipałka zapraszają
Długi weekend w Magicznych Ogrodach. Krasnolud i Żongler Wyrwipałka zapraszają

Dawno temu Starsi Panowie śpiewali: „Rodzina, rodzina nie cieszy jak jest, lecz kiedy jej nie ma samotnyś jak pies”. Rodziny odwiedzający janowiecki park na samotność narzekać nie mogą.

15.06.2022 10:48
Chcesz się w swoim ogrodzie poczuć jak na zagranicznych wczasach? Kup sobie jacuzzi
Chcesz się w swoim ogrodzie poczuć jak na zagranicznych wczasach? Kup sobie jacuzzi

Co jak co, ale jeszcze nie tak dawno własne jacuzzi kojarzyło się nam z olbrzymim luksusem. Na pewno nie było na niego stać każdego z nas, a raczej mało kogo. Własne jacuzzi w domu było po prostu nie do pomyślenia. A czy wiesz, że obecnie każdy właściciel domu z ogrodem może mieć swoje własne jacuzzi i to wcale niedrogo? Jak to możliwe? Sprawdźmy to.

14.06.2022 10:43
Gm. Dubienka. Rusza Projekt Starosiele!
Gm. Dubienka. Rusza Projekt Starosiele!

Już w najbliższy piątek wielkie otwarcie kompleksu rozrywkowego w Starosielu koło Dubienki. Będą dyskoteki dla starszych i młodszych z muzyką disco polo, disco i dance, grillowanie pod chmurką i wykwintne trunki, które serwować mają piękne kelnerki. Zapowiadają się szaleństwa do białego rana. Kto nie przyjedzie, niech już żałuje!

31.05.2022 12:42    1    2
Podsumowanie programu Erasmus+. Konferencja zawodowa
Podsumowanie programu Erasmus+. Konferencja zawodowa

Konferencja zawodowa podsumowująca realizację projektu „Europejskie praktyki zawodowe - Zetka w Hiszpanii” w ramach programu Erasmus+ odbyła się w dniu 26.05.2022 roku w Zespole Szkół Nr1 im. T .Kościuszki w Krasnymstawie. Zaprosiliśmy przedstawicieli lokalnych pracodawców, którzy na co dzień współpracują z naszą szkołą oraz przedstawiciela Powiatowego Urzędu Pracy. Pracodawców reprezentowali właściciele firm: Pani Jolanta Mąka Kancelaria Podatkowo-Prawna PIT, Pan Janusz Mazurek Mazurek-Metal Sp. z o.o. Sp. K., Pan Feliks Szabla ASMOT S.C. i Pan Jacek Ostrowski z branży gastronomicznej.

30.05.2022 15:44
Magiczne Ogrody. Mamy i dzieci
Magiczne Ogrody. Mamy i dzieci

Najważniejszymi gośćmi Magicznych Ogrodów są oczywiście Mamy i ich pociechy. Tym razem ich święto przypada w czwartek, więc nie będą obecne w parku, ale pamiętamy o nich i składamy najserdeczniejsze życzenia.

25.05.2022 19:15
Klimatyczne, kulturalne miejsca we Wrocławiu.
Klimatyczne, kulturalne miejsca we Wrocławiu.

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych w Polsce. Nic więc dziwnego, że w 2016 roku przyznano mu tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Znajduje się tu mnóstwo teatrów, kin, muzeów i galerii sztuki, a oferta kulturalna przeznaczona jest dla osób w każdym wieku.

25.05.2022 12:08
KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"
Reklama
Reklama