Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 17:50
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Artykuł Partnera

Jak urządzić wnętrze mieszkania zgodnie w stylu minimalistycznym? Poznaj bliżej zasadę less is more!
Jak urządzić wnętrze mieszkania zgodnie w stylu minimalistycznym? Poznaj bliżej zasadę less is more!

Jeśli interesują Cię proste, lecz piękne wnętrza, które zapewniają poczucie orzeźwienia i harmonii, to z całą pewnością zainteresuje Cię styl minimalistyczny. Tak zaaranżowane przestrzenie odznaczają się jednolitością i spokojem, dzięki czemu sprzyjają wyciszeniu się. Zestaw tych wszystkich cech jest niezwykle cenny, a posiadacze mieszkań w tym właśnie stylu często porównują swój dom do oazy spokoju. Dominują tu zdecydowanie jasne kolory oraz odcienie szarości. Warto zaznaczyć, że w szczególności osoby twórcze korzystają z aranżacji w tym stylu – sprzyja bowiem kreatywnej pracy. Jak urządzić wnętrze mieszkania w stylu minimalistycznym? Kilka koncepcji znajdziesz w tym artykule.

08.08.2022 10:21    1
Krótki poradnik, czyli po czym rozpoznać wysoki standard pokoi hotelowych
Krótki poradnik, czyli po czym rozpoznać wysoki standard pokoi hotelowych

Zastanów się, jak często pakując walizkę na wyjazd zastanawiałeś się co potrzebujesz zabrać, a co będzie znajdowało się w pokoju hotelowym? Takie wątpliwości nachodzą każdego z nas. Z jednej strony chcemy zabrać ze sobą tylko i wyłącznie najpotrzebniejsze rzeczy, a z drugiej obawiamy się, że czegoś nam zabraknie. Pojawia się zatem pytanie, czy można w jakikolwiek sposób spróbować ocenić wyposażenie pokoi i apartamentów hotelowych? Sprawdźmy to! Zapraszamy do czytania!

08.08.2022 10:16    1
Przez telefon do serca. CATI jako sposób kontaktu z klientami
Przez telefon do serca. CATI jako sposób kontaktu z klientami

Obecnie istnieje wiele metod na sposoby dotarcia do swoich odbiorców i przeprowadzenia z nimi krótkiego wywiadu, mającego ukazać pozytywne strony przeprowadzania kampanii marketingowych, a także niedociągnięcia, które jednak decydują o satysfakcji klienta. Najlepszą formą, aby dokonać profesjonalnego badania opinii grupy osób jest ankieta zawierająca w sobie najważniejsze pytania i konkretne odpowiedzi do wyboru. Odbiega się już od papierowych wersji, przykładając większą wagę do środowiska i faktu, że większość działań prowadzonych jest tak czy inaczej w formie online. Stąd między innymi stosuje się system CATI, będący współcześnie jedną z najpopularniejszych form kontaktu z klientami.

08.08.2022 10:13    1
Minecraft – gra, która zawładnęła światem. Dzisiejszy fenomen układania wirtualnych klocków
Minecraft – gra, która zawładnęła światem. Dzisiejszy fenomen układania wirtualnych klocków

Chyba każdy współczesny nastolatek zna grę, jaką jest Minecraft. Polega ona na budowaniu własnego świata z wielowymiarowych, kwadratowych klocków i dbaniu o to, by był on wolny od potworów. Mimo że jej pierwsza wersja powstała w 2009 roku, po dziś dzień powstają nowe, zaś sama gra cieszy się wyjątkową popularnością wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Powstały o niej seriale, książki czy gadżety bazujące na takim samym designie, na jakim została stworzona gra. Warto wspomnieć tu także o wciąż rosnącej kolekcji LEGO Minecraft, podbijającej serca zarówno dzieci, jak i dorosłych.

08.08.2022 10:09    1
Atrakcyjne Ogrody
Atrakcyjne Ogrody

W Janowieckim parku czekają na gości różne atrakcje. Łączy je jedna rzecz. Powodują wypieki na policzkach.

02.08.2022 21:31    1
Kurczak z Warmii - sklep drobiowy przez Internet
Kurczak z Warmii - sklep drobiowy przez Internet
29.07.2022 07:00    1
Czy korepetycje naprawdę pomagają w nauce?
Czy korepetycje naprawdę pomagają w nauce?

Wokół korepetycji narosło przez lata sporo mitów, zarówno przychylnych, jak i nieco krzywdzących. Wciąż istnieje sporo powodów, dla których rodzice wysyłają dzieci na korki, ale też sami decydują się na naukę z korepetytorem. Pora przyjrzeć się realnym korzyściom takiej edukacji i odpowiedzieć na pytanie, czy korepetycje naprawdę pomagają w nauce.

28.07.2022 09:46    1
Trofea, odznaczenia i statuetki
Trofea, odznaczenia i statuetki

Kiedy zwyciężamy lub odnosimy sukces, chcemy upamiętnić tę chwilę oraz zapamiętać ją jak najdłużej. W trakcie ważnych wydarzeń i wyjątkowych uroczystości chcemy podkreślić znaczenie niektórych osób, wyróżnić je. Doskonale do tego sprawdzą się puchary, medale, trofea, statuetki. Wszystko te produkty sprawią, że obdarowana osoba będzie miała pamiątkę na długie lata, a chwila odznaczenia nabierze jeszcze większej doniosłości i wyjątkowego charakteru. Tego rodzaju asortyment jest oferowany przez sklep trofeasklep.pl. Jego oferta to połączenie wysokiej jakości produktu z atrakcyjną ceną.

26.07.2022 16:17    1
Co jest ważne dla sukcesu wydarzenia online?
Co jest ważne dla sukcesu wydarzenia online?

Wydarzenia zdalne są dziś równie popularne co tradycyjne eventy. W tej formie odbywają się konferencje, targi, kongresy, kursy, szkolenia, premiery produktowe, konferencje prasowe i wiele innych imprez. Spotkania online nabrały szczególnego znaczenia w pandemii, kiedy to ze względu na wprowadzone ograniczenia musieliśmy przenieść znaczną część naszej codziennej aktywności do Internetu. Choć eventy w takiej formule stały się obecnie bardzo powszechne, okazuje się, że nie każde wydarzenie „puszczone” w świat przynosi zamierzone cele. Aby osiągnąć sukces trzeba wziąć pod uwagę kilka kwestii. Zapraszamy do lektury artykułu poświęconego organizacji wydarzeń wirtualnych i hybrydowych.

26.07.2022 14:24    1
Czy warto zdecydować się na catering dietetyczny?
Czy warto zdecydować się na catering dietetyczny?
26.07.2022 11:54    1
Baśń Magicznych Ogrodów
Baśń Magicznych Ogrodów

Dlaczego baśniowa opowieść sprawia, że janowiecki park nie ma sobie równych, a dzieci czują się tam jak u siebie?

21.07.2022 12:07    1
Rodzinne Magiczne Ogrody. Szczere opinie mam płyną prosto z serca
Rodzinne Magiczne Ogrody. Szczere opinie mam płyną prosto z serca

Goście janowieckiego parku to przede wszystkim rodziny, które przybywają tu po przygody i żeby spędzić tu wartościowy czas. Oddajemy im dzisiaj głos, ich szczere opinie płyną prosto z serca.

14.07.2022 11:34    1
Czy pożyczka bez BIK to prawda czy chwyt marketingowy?
Czy pożyczka bez BIK to prawda czy chwyt marketingowy?

Potrzebujesz dodatkowej gotówki, ale Twoja historia kredytowa nie jest zbyt dobra? Do tego przez niewielkie opóźnienie w opłaceniu jednego z rachunków znalazłeś się w rejestrze dłużników - co teraz? Jest spora szansa na to, że bank odrzuci Twój wniosek o kredyt lub pożyczkę przez Internet. Nic dziwnego - banki zwykle wnikliwie sprawdzają swoich klientów. Dziś wiele osób ma mniejsze lub większe problemy finansowe i chce skorzystać z dodatkowych pieniędzy. banki mogą więc wybierać tylko najbardziej wiarygodnych wnioskodawców i to im przyznać pożyczki i kredyty. Nadzieja na pozytywną decyzję o przyznaniu dodatkowych środków powraca, gdy trafiasz na reklamę z hasłem “pożyczki bez BIK”. Tylko czy to w ogóle możliwe? Czy pożyczki bez BIK istnieją? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, czy to chwyt marketingowy, czy prawdziwa okazja dla osób z nieco gorszą historią kredytową.

14.07.2022 11:09    2    1
Słońce nad Magicznymi Ogrodami
Słońce nad Magicznymi Ogrodami

Wakacje są czasem, kiedy wyjeżdżamy do pięknych miejsc. Takich jak Magiczne Ogrody. Ważna także jest pogoda. Jaka zwykle jest nad janowieckim parkiem? Przeczytacie poniżej.

06.07.2022 21:14    1
Magiczne Ogrody. Życie z baśnią
Magiczne Ogrody. Życie z baśnią

Nie trać czasu na życie z dala od baśni. Bo ona jest najlepszą przyjaciółką Twojego dorastającego dziecka. Już dziś zaplanuj sobie czas w najlepszej rodzinnej atrakcji turystycznej Lubelszczyzny.

29.06.2022 21:27    1
KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"
Reklama
Reklama