Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gm. Chełm. Pożar stolarni w Strupinie Dużym. Znamy już straty - są ogromne [ZDJĘCIA]

Budynek wraz z narzędziami stolarskimi spłonął doszczętnie. Straty są bardzo duże. Wstępnie oszacowano je na 800 tys. zł, a uratowane mienia na 300 tys. Co było przyczyną pojawiania się ognia – to jest w trakcie ustalania.
Gm. Chełm. Pożar stolarni w Strupinie Dużym. Znamy już straty - są ogromne [ZDJĘCIA]
Autor: kpt. Paweł Repa, KM PSP w Chełmie

W sobotę około godz. 17. wybuchł pożar w stolarni w Strupienie Dużym. W akcji gaśniczej brało udział 10 zastępów, strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie oraz ochotniczych jednostek z Leśniowic, Stawu, Kamienia i Strupina Dużego, w sumie 33 ratowników.

Akcji gaśniczej przeszkadzał silny wiatr. Ryzyko rozprzestrzenienia ognia było bardzo duże.

- Zagrożenie było bardzo poważne. Na akcję przyjechało 8 samochodów specjalnych, cysterna z wodą i samochód z JRG 2 Chełm SP-gaz, który w swoim zaopatrzeniu posiada w sumie 72 butle ze sprężonym powietrzem. Apelujemy o ostrożność przy silnych wiatrach - informują druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Leśniowicach.

kpt. Paweł Repa, KM PSP w Chełmie

kpt. Paweł Repa, KM PSP w Chełmie

kpt. Paweł Repa, KM PSP w Chełmie

Fot. OSP KSRG Leśniowice

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama