Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 02:56
Reklama

Chełm. Śmiertelny wypadek obok Gmachu

Chełm. Śmiertelny wypadek obok Gmachu
Czynności policji na miejscu zdarzenia

Do zderzenia skutera z oplem zafirą doszło w okolicach parkingu, obok budynku Gmachu przy Placu Niepodległości w Chełmie. Kierujący jednośladem nie przeżył. Trwają czynności dochodzeniowo-śledcze.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że samochód zatrzymał się przed przejściem, aby przepuścić pieszego. Za nim jechał starszy mężczyzna na skuterze, który uderzył w tył osobówki. Reanimacja poszkodowanego trwała kilkadziesiąt minut, ale jego życia nie udało się uratować.  

- Miejsce, w którym doszło do tego wypadku, jest niebezpieczne dla ludzi. Powinni bardziej wyprofilować tę ulicę, aby była lepsza widoczność.  Organizacja ruchu też powinna być tam inna.  Część znaków sugerowałabym, żeby zlikwidować - twierdzi jedna z mieszkanek pobliskiego osiedla.

Ulica Stephensona jest obecnie częściowo zablokowana. Omijajcie to miejsce.

 

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dicu 24.05.2022 06:49
Rondo w miejsce pomnika papieża!

raptofil 23.05.2022 16:58
Nie kilkadziesiąt minut a godzinę. I raczej samo zderzenie nie było przyczyną NZK u skuterzysty.

Angelika 23.05.2022 16:56
Problemem jest przepis w którym pieszy ma prawo wejść kiedy chce i jak chce na przejście dla pieszych. Pewnie samochód gwałtownie zahamował na przejściu dla pieszych a skuter za nim nie miał już szans. Przykre ale prawdziwe. To powinno się zmienić - powróćmy do normalnych przepisów to skala wypadków się zmniejszy pozdrawiam.

Aga. 23.05.2022 15:33
Morze przydała by się koło gmachu sygnalizacja świetlna albo poszerzenie ulicy . Bo nie którzy jadą przepisowo a inni olewają przepisy i znaki drogowe !

lgn 23.05.2022 16:40
Kobieto, ile Ty błędów popełniłaś pisząc te dwa zdania... litości

Aaaa 23.05.2022 16:58
Ja to bym powiedzial, ze trzeba zbudowac rondo ? prosze cie, to zaden trakt glowny, to gdzie ty chcesz tam powiekszac ulice.

Aaaaaaa 23.05.2022 19:09
Morze, to dla marynarzy. Pani, to raczej słownik.

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama