Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 02:19
Reklama

Mam Talent u Czarniecczyków!

Finał XIII konkursu już we wtorek (24 maja). O nagrody powalczą uczniowie z 14 szkół i placówek.
Mam Talent u Czarniecczyków!

Już 24 maja o godzinie 11 w Chełmskim Domu Kultury odbędzie się kolejna edycja Mam Talent u Czarniecczyków. Po raz pierwszy będzie miał on międzynarodowy charakter. Wystąpi 20 uczestników w dwóch kategoriach: talent z województwa lubelskiego i talent zagraniczny. Na scenie zaprezentują się uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, ponadpodstawowych i podstawowych (klasy 7 i 8) województwa lubelskiego oraz partnerzy z krajów europejskich (Litwa, Włochy). Podczas finałowego konkursu odbędą się też występy gości specjalnych - laureatów XI i XII edycji Mam Talent. W jury zasiądą eksperci w różnych dziedzinach artystycznych oraz przedstawiciele mediów.

Organizatorem konkursu jest I Liceum Ogólnokształcące w Chełmie. Patronami honorowymi są: Jarosław Stawiarski, marszałek województwa lubelskiego, Teresa Misiuk – lubelska kurator oświaty, Jakub Banaszek – prezydent miasta Chełm.

Wejściówki na finał konkursu są bezpłatne i nabyć je można u organizatora. Konkurs będzie również transmitowany na żywo na kanale fb oraz YouTube CHDK-u.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama