Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Region: Na krajowej 17 policjanci łapią piratów drogowych. Sprawdź, do której godziny

Trwa policyjna akcja pod nazwą Bezpieczeństwo na drodze krajowej nr 17. Na terenie powiatów, przez które przebiega ta droga, mundurowi kontrolują prędkość, z jaką poruszają się kierujący, ich stan trzeźwości, stan techniczny pojazdów czy też sposób przewożenia pasażerów.
Region: Na krajowej 17 policjanci łapią piratów drogowych. Sprawdź, do której godziny
Autor: KWP Lublin

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych policjanci z drogówki stoją przy krajówce w powiatach: krasnostawskim, świdnickim, zamojskim i tomaszowskim na odcinku Piaski - Hrebenne.

- Działania ukierunkowane są na zmniejszenie liczby zdarzeń drogowych, zminimalizowanie ich skutków, w szczególności na odcinkach, na których odnotowuje się ich najwyższy poziom. Na wskazanym odcinku w okresie od 1 stycznia do 10 maja doszło do 10 wypadków drogowych, w wyniku których śmierć poniosły 3 osoby, a 14 doznało obrażeń. Odnotowano również 116 kolizji. W analogicznym okresie ubiegłego roku odnotowano również 10 wypadków, w których 2 osoby poniosły śmierć, a 12 doznało obrażeń ciała. Było też 97 kolizji drogowych – informuje młodszy aspirant Kamil Karbowniczek z KWP w Lublinie.

Kierowcy muszą się mieć na baczności do godziny 22. Uwaga, podczas akcji policjanci wykorzystują także drony.

 

Czytaj też: Unikał więzienia, wpadł podczas kontroli


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Damian. 14.05.2022 12:21
SUPER !! JAK NAJWIĘCEJ KONTROLI DROGOWEJ ! W WOJEWÓDZTWIE LUBELSKIM NIECH ŁAPIĄ PIRATÓW DROGOWYCH KTÓRZY OLEWAJĄ , ŁAMIĄ PRZEPISY RUCHU DRODOWEGO !

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama