Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Strzelał z tłumika na ulicach Lublina. Skończyło się wysokim mandatem

Bez tablic rejestracyjnych, z niesprawnym układem hamulcowym wyjechał 23-latek na ulice Lublina. W dodatku samochód miał braki w oświetleniu oraz przerobiony układ wydechowy i zawieszenie. Mundurowi zdecydowali o holowaniu zdezelowanego pojazdu.
Strzelał z tłumika na ulicach Lublina. Skończyło się wysokim mandatem

Autor: Fot. KMP w Lublinie

W niedzielne popołudnie (8 maja) policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie zauważyli w centrum miasta kierującego samochodem marki BMW, który dopuszczał się tak zwanego strzelania z tłumika.

- Funkcjonariusze od razu zatrzymali kierowcę, którym okazał się 23-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego. Podczas kontroli okazało się, że pojazd nie posiadał przedniej tablicy rejestracyjnej oraz nie powinien być dopuszczony do ruchu. BMW miało niesprawny układ hamulcowy oraz posiadało braki w oświetleniu. Ponadto w pojeździe dokonano samowolnych przeróbek układu wydechowego i zawieszenia - informuje komisarz Kamil Gołębiowski, rzecznik lubelskich policjantów.

W związku z tymi wykroczeniami mundurowi ukarali 23-latka mandatami karnymi na łączną kwotę 2500 złotych. Ponadto zatrzymany został dowód rejestracyjny, a pojazd trafił na lawetę.

Czytaj także: Kolejny wypadek w Zakręciu. Motocyklista zabrany do szpitala, droga jest zablokowana

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: DamianTreść komentarza: Dobry satyryczny komentarz :)Data dodania komentarza: 29.01.2026, 14:36Źródło komentarza: Gm. Żmudź. Baza ochotników przejdzie lifting. Gmina chce wyremontować plac przy jednostceAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Oby tylko od niej nie spłonęła.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 12:26Źródło komentarza: Koniec z „Dobrym posiłkiem w szpitalach”. Powrót do przeszłościAutor komentarza: JanTreść komentarza: Ta Pani co opisała sytuację mieszka na osiedlu Baraki. Zostało ono wyremontowane na koszt miasta zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz Wybudowane 2 parkingi, boisko itp. Za remont nie zapłaciła ani grosza i ma pretensje że os. Morawinek jest odśnieżane. Jakoś nie zauważa że tam nie ma nic. Ani parkingu, boiska, stare dziurawe płyty chodnikowe, bez monitoringu. Łatwo być roszczeniową osobą jak się wszystko dostało za darmo.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rejowiec Fabryczny. Tak miasto walczy z ciężką zimą. Nie wszyscy są zadowoleni z pracy samorządowych służb.Autor komentarza: miejscowyTreść komentarza: A Ty zapewne jesteś w trakcie leczenia. Jak widać z komentarza leczenie nie skutkuje. Życzę zdrowia.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 09:33Źródło komentarza: - Wszystko zależy teraz od Państwa – prezydent Chełma Jakub Banaszek rzuca wyzwanie ogólnopolskim mediomAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: I tu się z Tobą całkowicie zgadzam.Tak na prawdę to w ogóle nie wiadomo do czego się nadaje.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 09:18Źródło komentarza: Kadrowe zmiany w MOSiR pod lupą komisji. Radny wymusił debatę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama