Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Spanikował na widok policjantów. W zabudowanym jechał niemal o setkę za szybko

Na trzy miesiące stracił prawo jazdy pirat drogowy, który przyspieszył po minięciu radiowozu. W obszarze zabudowanym pędził z prędkością przekraczającą 140 km/h.
Spanikował na widok policjantów. W zabudowanym jechał niemal o setkę za szybko
Autor: Fot. Policja Krasnystaw

W sobotę (7 maja) policjanci z krasnostawskiej drogówki prowadzili kontrolę prędkości uczestników ruchu w Łopienniku Nadrzecznym. Po godz. 19 ich radiowóz minął kierowca audi, który znacznie przyspieszył. Funkcjonariusze zmierzyli prędkość oddalającego się pojazdu i okazało się, że pędził z prędkością 143 km/h. W tamtym miejscu obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

- Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że za kierownicą siedzi 21-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw. Mężczyzna na 3 miesiące stracił prawo jazdy. Dodatkowo otrzymał mandat karny w wysokości 2500 zł i 10 punktów karnych karnych - informuje komisarz Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Czytaj także: Jechał prawie 250 km/h. Kosztowna wycieczka młodego kierowcy audi [VIDEO]

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama