Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 07:36
Reklama

Chełm: Dyrektor jak bumerang

Aneta Szostak nie jest już dyrektorem departamentu oświaty chełmskiego ratusza. Nie oznacza to jednak, że rozstała się z urzędem. Wręcz przeciwnie. Nadal jest dyrektorem, tyle że... gdzie indziej.
Chełm: Dyrektor jak bumerang

Aneta Szostak na dyrektora departamentu oświaty i sportu UM powołana została w kwietniu ubiegłego roku. Decyzja ta wzbudziła niemałe zaskoczenie, bo wcześniej Szostak pełniła obowiązki dyrektora departamentu promocji i kultury. Stołek w kulturze "dostała" po odejściu Bartłomieja Kazimierczaka, który zdecydował się wrócić do Chadeku.

Gdy na horyzoncie pojawiła się Alicja Siatka, Szostak wylądowała w oświacie. Zajmowała się nią przez prawie rok i... chciałoby się rzec "wróciła na stare śmieci". Jednak już nie jako pełniąca obowiązki, ale pełnoprawny dyrektor departamentu promocji i kultury. Jak widać, dyrektorzy urzędu są bardzo wszechstronni. To chyba dobrze.

W związku z powrotem Szostak do kultury, departament oświaty znów został bez dyrektora. Nie wiadomo na jak długo.

Czytaj także: Błękitny patrol po chełmsku. Mundurowi strzegą prawa na rowerach

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskoteceAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Na razie Henio musi czekać bo nie jest jeszcze Starostą.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:00Źródło komentarza: Gm. Białopole. Remont powiatówek znacznie się oddala
Reklama
Reklama