Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Chełm: Gdzie podział się miś?

Przed remontem krajowej dwunastki z ronda ZWiN zdemontowany został miś. Prace już dawno zakończono, a niedźwiadka jak nie było, tak nie ma...

Zielony miś na rondzie wpisał się w koloryt miasta. Gdy Polska wraz z Ukrainą organizowała Euro 2012, miś wystrojony w biało-czerwony szalik kibicował naszym. Czworonożny symbol miasta dostał wtedy od urzędników piłkę. W okresie świąt Bożego Narodzenia niedźwiadek przywdziewał czapkę Mikołaja i świecił niczym choinka. W 2018 roku na fali protestu w związku z łamaniem konstytucji w Polsce miś "przywdział" strój z napisem KONSTYTUCJA.

Jak zapewniali urzędnicy z ratusza, po zakończeniu remontu K12 niedźwiadek miał wrócić na swoje rondo. Niektórzy chełmianie tuż po zakończeniu remontu zaczęli się martwić, że symbol miasta na zawsze zniknął z zieleńca. Czyżby mieli rację? Od remontu minęło już trochę czasu, jest coraz cieplej. Niedźwiedzie na pewno już wybudziły się z zimowego snu. Tymczasem rondo nadal bez misia...

Sprawą zainteresowała się radna Agata Fisz i zgłosiła ją podczas jednej z komisji rady miasta. Jednak odpowiedzi na to, co stało się z misiem, nie otrzymała. Do sprawy wrócimy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Chsm znaczy Cham 06.05.2022 22:24
Bo złom drogi

Sylwester 06.05.2022 21:11
Banaszek zabrał pewnie misia do Warszawy. W miejsce jego ma stanąć pomnik JK.

karolek 04.05.2022 15:37
Od kiedy to Fiszowa zaczęła się interesować miastem Chełm?

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama