Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Galeria Chełmska w finale

Ogłoszono zwycięzców międzynarodowego konkursu CEMEX Building Award. W finale jubileuszowej 30. edycji wydarzenia znalazło się pięć obiektów z Polski, w tym jeden z Chełma.
Galeria Chełmska w finale
Autor: Galeria Chełm

CEMEX Building Award to prestiżowe wyróżnienie w świecie architektury i budownictwa. Nagradzane są najlepsze projekty budowlane, jak również profesjonaliści, którzy je realizują. Nagroda przyznawana jest od 1991 roku. W każdej edycji jury wyłania najlepsze projekty, nagradzając osobno inwestycje zrealizowane w Meksyku oraz innych krajach.

Tegorocznych zwycięzców poznaliśmy podczas gali online, która odbyła się 11 listopada w Meksyku. W tym roku do finału konkursu zakwalifikowały się 52 projekty m.in. z Czech, Kolumbii, Kostaryki, Chorwacji, Izraela, Polski, Niemiec i Hiszpanii. Co ciekawe z naszego kraju o zwycięstwo walczyły: Suntago Wodny Świat (kategoria: Budynki użyteczności publicznej), trasa S17 – szlak komunikacyjny łączący Warszawę z Lublinem (kategoria: Infrastruktura), biurowy budynek LPP Fashion Lab firmy odzieżowej LPP w Gdańsku (kategoria: Zrównoważone budownictwo), Deepspot (kategoria: Innowacje w budownictwie) i Galeria Chełm (kategoria: Dodatkowa wartość społeczna).

Jak podkreśla w mediach Rafał Gajewski, dyrektor pionu handlowego z CEMEX Polska, już sama obecność w finale CEMEX Building Award stanowi duże wyróżnienie. Zaproszenie do grona finalistów to dowód uznania dla jakości projektów oraz realizowanych inwestycji.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ghost 23.11.2021 09:38
Ten ersatz galerii handlowej nominowany w kategorii dodatkowa wartość społeczna? Żart jakiś...

Spectre 23.11.2021 10:34
Tak, a o co chodzi?

Krzysiek 23.11.2021 19:26
No dorzucili dwa sklepy do tego co było w vendoparku i jest wartość dodana i prestiż na skalę światową :D:D

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama