Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 05:19
Reklama

Galeria Chełmska w finale

Ogłoszono zwycięzców międzynarodowego konkursu CEMEX Building Award. W finale jubileuszowej 30. edycji wydarzenia znalazło się pięć obiektów z Polski, w tym jeden z Chełma.
Galeria Chełmska w finale
Autor: Galeria Chełm

CEMEX Building Award to prestiżowe wyróżnienie w świecie architektury i budownictwa. Nagradzane są najlepsze projekty budowlane, jak również profesjonaliści, którzy je realizują. Nagroda przyznawana jest od 1991 roku. W każdej edycji jury wyłania najlepsze projekty, nagradzając osobno inwestycje zrealizowane w Meksyku oraz innych krajach.

Tegorocznych zwycięzców poznaliśmy podczas gali online, która odbyła się 11 listopada w Meksyku. W tym roku do finału konkursu zakwalifikowały się 52 projekty m.in. z Czech, Kolumbii, Kostaryki, Chorwacji, Izraela, Polski, Niemiec i Hiszpanii. Co ciekawe z naszego kraju o zwycięstwo walczyły: Suntago Wodny Świat (kategoria: Budynki użyteczności publicznej), trasa S17 – szlak komunikacyjny łączący Warszawę z Lublinem (kategoria: Infrastruktura), biurowy budynek LPP Fashion Lab firmy odzieżowej LPP w Gdańsku (kategoria: Zrównoważone budownictwo), Deepspot (kategoria: Innowacje w budownictwie) i Galeria Chełm (kategoria: Dodatkowa wartość społeczna).

Jak podkreśla w mediach Rafał Gajewski, dyrektor pionu handlowego z CEMEX Polska, już sama obecność w finale CEMEX Building Award stanowi duże wyróżnienie. Zaproszenie do grona finalistów to dowód uznania dla jakości projektów oraz realizowanych inwestycji.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ghost 23.11.2021 09:38
Ten ersatz galerii handlowej nominowany w kategorii dodatkowa wartość społeczna? Żart jakiś...

Spectre 23.11.2021 10:34
Tak, a o co chodzi?

Krzysiek 23.11.2021 19:26
No dorzucili dwa sklepy do tego co było w vendoparku i jest wartość dodana i prestiż na skalę światową :D:D

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama