Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 05:38
Reklama

Chełm: Miasto zostaje bez sekretarza

Anna Misiura odchodzi z urzędu miasta. Na stanowisku sekretarza przepracowała niecałe półtora roku. Jak ustaliliśmy, zdecydowała zakończyć swoją karierę zawodową i przejść na emeryturę.
Chełm: Miasto zostaje bez sekretarza

Do pracy w urzędzie Misiura wróciła po ponad rocznej przerwie. Wcześniej sprawowała funkcję sekretarza w powiecie hrubieszowskim. Jednak to z chełmskim ratuszem związana była przez lata. Pracowała w dwóch wydziałach: infrastruktury komunalnej, a później – spraw społecznych. Przez pewien czas pełniła też funkcję wicedyrektora wydziału infrastruktury komunalnej.

Anna Misiura na sekretarza Chełma powołana została we wrześniu ubiegłego roku. Przeszła z hrubieszowskiego starostwa na zasadzie przeniesienia między jednostkami samorządowymi.

Jak poinformował nas Damian Zieliński z gabinetu prezydenta, z pracą w urzędzie miasta Misiura żegna się z końcem listopada, obecnie przebywa na urlopie.

Na razie pracownicy gabinetu nie wskazują, kto miałby być kandydatem na stanowisko sekretarza. Nieoficjalnie mówi się, że do zarządu miasta awansuje Wojciech Wójcik, dyrektor gabinetu prezydenta.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama