Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 6 kwietnia 2026 21:19
Reklama baner reklamowy
Reklama

Chełm: Aleja Piłsudskiego do końca listopada

Wszystko wskazuje na to, że jeszcze przez miesiąc potrwa remont al. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Będzie nie tylko nowa nawierzchnia, ale także ścieżka rowerowa i chodniki.
Chełm: Aleja Piłsudskiego do końca listopada

Autor: Facebook Miasto Chełm

Inwestycja jest warta ponad 10 milionów złotych. Na alei, której patronuje marszałek Józef Piłsudski, powstają nowe chodniki i ścieżka rowerowa, wyspy dzielące pasy jezdni, przejścia dla pieszych z szerokimi azylami oraz przejścia dla pieszych przez ulice podporządkowane. Oprócz przebudowy nawierzchni jezdni wykonane zostanie nowe oświetlenie. Przewidziane są nowe nasadzenia roślinności.

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego ma być wyłączona z ruchu do 20 listopada. Jeżeli chodzi o dojazd samochodów dostawczych, jest on zapewniony od strony ul. Kolejowej, a do targowiska od strony Koszykowej przez ul. Piotra Skargi.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Parias 03.11.2021 10:05
Tylko dlaczego zmniejszają ilość miejsc parkingowych, których i tak był deficyt?

monko 06.11.2021 10:35
Samochody do likwidacji, a furmanką i tak nie wjedziesz.

miki 11.11.2021 18:49
może tutaj zrobią pod kątem 45 stopni - nie to co na dreszera. Nie można wyjechać, bo jakiś gamoń stoi "na plecach" przed apteką. Tak niewiele a tak dużo znaczy.

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner Monter
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JanTreść komentarza: A będzie tam Praca dla kogoś? Z tym by sie wartało coś zrobić!Data dodania komentarza: 6.04.2026, 18:20Źródło komentarza: Nowy punkt na mapie przedsiębiorczości. Chełm uruchamia hub technologicznyAutor komentarza: góralTreść komentarza: a na przykład w Stulnie maks.prędkość jest 40 km. a jadą 80 i nawet powyżej 100 i nikt nie namierza ich mimo interwencji mieszkańców-hejData dodania komentarza: 6.04.2026, 16:03Źródło komentarza: Posypały się mandaty i utracone prawa jazdy. Świąteczne powroty na drogachAutor komentarza: ignacTreść komentarza: widać że nie mają czym się zająć---niech lepiej podziękują przewożnikowi że jeszcze taki jestData dodania komentarza: 6.04.2026, 12:43Źródło komentarza: Gm. Ruda-Huta. Powinni wyjść naprzeciw seniorom. Tak uważa jeden z radnychAutor komentarza: działkowiczTreść komentarza: trakt ,,golgota,,czyli ul.jezuicka w krasnymstawie .prowadząca do działek pracowniczych ,,Jagoda , .Tu czas staął.Jak było 30 lat temu tak teraz jest jeszcze gorzej,Ta ,,ulica,, to kpin. ludzi chcących dostać się samochodem na działki a działek jest ponad 200!!!i tyle samo dziur jest w tej niby drodze...nikt nic nie robi by pomóc emerytom i użytkownikom działek.Władze udają,że tam nie ma drogi i tak im z tym dobrze...A może ktoś nie dopełnia swoich obowiąków?Data dodania komentarza: 6.04.2026, 10:13Źródło komentarza: Krasnystaw. Interpelacja w sprawie ulicy Bojarskiego. Radny pyta o opóźnienia i terminy inwestycjiAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Tym co się podszywa za miejscowego bo nie jest w stanie swym cienkim umysłem wymyślić jakieś swoje pseudo.Data dodania komentarza: 6.04.2026, 09:00Źródło komentarza: Chełm. Debiut kryminalny Mirosława Czecha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama