Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm: Rockowe granie dla zwierzaków

Prawie 3000 zł na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt udało się zebrać podczas sobotniego koncertu w klubie Atmosfera w Chełmie. Na rockowym koncercie trzech lokalnych zespołów frekwencja dopisała, a wszyscy pokazali, że mają wielkie serca.
Chełm: Rockowe granie dla zwierzaków

Koncert charytatywny pod hasłem "Rockowania dla zwierzaków" zgromadził w klubie Atmosfera ok. 200 osób. Na scenie zagrały tego wieczoru zespoły: Whisky Baron (hard rock / Lublin), TRAP (heavy, gothic metal z Lublina) i Treeskillers (hard, glam rock z Chełma).

- Udało się nam zebrać blisko 3000 zł i wszystkie te pieniądze zostały przekazane na rzecz zwierzaków, podopiecznych Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt – mówi Dariusz Pawlak, lider zespołu Treeskillers. - Tak liczne przybycie udowodniło, że los zwierzaków nie jest chełmianom obojętny, a rockowy Chełm żyje, ma się dobrze i jest spragniony koncertów. Cieszymy się niezmiernie, że udało nam się doprowadzić te imprezę do skutku i ogromnie dziękujemy wszystkim za wsparcie.

Oprócz koncertów, dwa ogniowe pokazy przygotowali aktorzy z Teatru Hesperydy. Patronat nad wydarzeniem objęły redakcje Radia Bon Ton i Super Tygodnia Chełmskiego.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama