Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 04:35
Reklama

Chełm: Rockowe granie dla zwierzaków

Prawie 3000 zł na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt udało się zebrać podczas sobotniego koncertu w klubie Atmosfera w Chełmie. Na rockowym koncercie trzech lokalnych zespołów frekwencja dopisała, a wszyscy pokazali, że mają wielkie serca.
Chełm: Rockowe granie dla zwierzaków

Koncert charytatywny pod hasłem "Rockowania dla zwierzaków" zgromadził w klubie Atmosfera ok. 200 osób. Na scenie zagrały tego wieczoru zespoły: Whisky Baron (hard rock / Lublin), TRAP (heavy, gothic metal z Lublina) i Treeskillers (hard, glam rock z Chełma).

- Udało się nam zebrać blisko 3000 zł i wszystkie te pieniądze zostały przekazane na rzecz zwierzaków, podopiecznych Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt – mówi Dariusz Pawlak, lider zespołu Treeskillers. - Tak liczne przybycie udowodniło, że los zwierzaków nie jest chełmianom obojętny, a rockowy Chełm żyje, ma się dobrze i jest spragniony koncertów. Cieszymy się niezmiernie, że udało nam się doprowadzić te imprezę do skutku i ogromnie dziękujemy wszystkim za wsparcie.

Oprócz koncertów, dwa ogniowe pokazy przygotowali aktorzy z Teatru Hesperydy. Patronat nad wydarzeniem objęły redakcje Radia Bon Ton i Super Tygodnia Chełmskiego.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama