Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm: Zbiórka na zwierzaki

Do 5 listopada w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Chełmie trwa zbiórka karmy i gadżetów dla podopiecznych Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt.
Chełm: Zbiórka na zwierzaki

Potrzeby są bardzo duże. Zbierana jest karma dobrej jakości, w tym karma specjalistyczna dla szczeniaków, kociąt i zwierząt z problemami zdrowotnymi, żwirek do kuwet i podkłady dla zwierząt, kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji, preparaty przeciw pchłom i kleszczom oraz do odrobaczania, koce, legowiska, drapaki, transporterki, kuwety itp. Mile widziane także zabawki dla zwierząt.

Jeśli możesz pomóc, przynieś wyżej wymienione rzeczy do Biblioteki Pedagogicznej w Chełmie przy ul. Wieniawskiego 15. Przy szatni znajduje się oznakowany pojemnik. Zbiórką zajmują się Anna Kula-Lubaszewska i Ewa Wojtas.

Czytaj również: Sklepy Gama pomagają zwierzakom

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama