Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 06:29
Reklama

Chełm: Schody nie będą straszyć

Przed tygodniem pisaliśmy o schodach łączących ulice Uściługską i Pocztową, które od jakiegoś czasu wymagają remontu. Otrzymaliśmy zapewnienie urzędu, że temat zostanie załatwiony. W piątek przy schodach pojawiła się ekipa remontowa.
Chełm: Schody nie będą straszyć

- Sprawa zniszczonych schodów przy ul. Pocztowej jest nam znana i uwzględniliśmy już ją w harmonogramie prac - zapewnił na początku tygodnia Grzegorz Zarzycki z gabinetu prezydenta. - Naprawą zajmą się pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Prace powinny się rozpocząć w czwartek lub w piątek.

Tak jak obiecano, tak też się stało. Koniec tygodnia okazał się szczęśliwym finałem sprawy. Ratusz dotrzymał słowa.

O fatalnym stanie schodów poinformowała nas przed tygodniem nasza czytelniczka - pani Paulina ze śródmieścia. Kobieta z przerażeniem obserwowała, jak niebezpieczne jest poruszanie się po połamanych schodach. Nie szczędziła słów krytyki pod adresem urzędników, którzy długo nie rozwiązywali tego problemu, zwłaszcza że miejsce to jest naprawdę często uczęszczane.

Teraz czytane: Strażacy ratowali Marka Dyjaka

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: A w Chelmie chca po 8500 za m2 kosmosData dodania komentarza: 08.08.2022, 10:43Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: OnaTreść komentarza: Miki zobaczymy jak teraz będą łatane i czy w ogóle będą . Będą dobre zmiany zresztą już są !!!Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:40Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: ChełmiankaTreść komentarza: Dziwne rzeczy , że spółka miejska jest niezależnym podmiotem jeśli chodzi o kasę . Naprawdę są powody do przechwałek że chce się zamknąć firmę tylko pieniędzy na wypłaty nie było . Wstyd panie prezydencie żeby ludzie nie mieli co do garnka włożyć . Jednak może przy następnych wyborach ludzie zmienią zdanie na temat pana i pana rządów .Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:39Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: szkoda pieniędzy na takie remonty skoro już teraz pojawiły się dziury w tych łatanych miejscachData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:53Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: stali tam do 18 - co najmniej 5 godzin blokowali drogęData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:50Źródło komentarza: Chełm. Skoda zderzyła się z mercedesem na skrzyżowaniu [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama