Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 04:45
Reklama

Chełm: VI Wielki Kiermasz Charytatywny

25 września Plac Łuczkowskiego tętnić będzie życiem. A wszystko to za sprawą Krystyny Łukasik ze stowarzyszenia Paczka dla Bohatera, która organizuje w Chełmie kiermasz na rzecz podopiecznych organizacji.
Chełm: VI Wielki Kiermasz Charytatywny

To będzie VI Wielki Kiermasz Charytatywny, pierwszy w Chełmie. Zapraszamy w godz. 11-15. Przygotowaliśmy dla wszystkich wiele atrakcji towarzyszących - zdradza organizatorka przedsięwzięcia. - Głównym celem wydarzenia jest sprzedaż przedmiotów, a dochód będzie przeznaczony na leczenie i rehabilitację kombatantów.

Wśród wielu niepowtarzalnych kiermaszowych fantów z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

- Będzie mnóstwo książek, maskotek, gadżetów. Mamy prawdziwe kryształy rodem z PRL, a także płyty winylowe i wiele innych, ciekawych rzeczy. Na najmłodszych czekać będzie m.in. stoisko z malowaniem twarzy, warsztaty garncarskie, loteria fantowa, spotkanie z Białym Misiem - wylicza Krystyna Łukasik. - Wszystkie atrakcje za symboliczną kwotę - wrzut do puszki od 2 zł.

Będzie też można upiec kiełbaskę, porozmawiać z żołnierzami oraz strażakami. W programie również wiele innych atrakcji.

Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera sprawuje opiekę nad kombatantami, spełniając różne ich potrzeby, od zakupu leków, środków higienicznych, medycznych, żywności medycznej, poprzez zabiegi rehabilitacyjne i masaże, po paczki, odwiedziny w dniu urodzin, organizowanie obchodów ważnych świąt.

Teraz czytane: Samochodowy Puchar Lata już w niedzielę (19 września)

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama