Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 00:41
Reklama Reklama formy Pomix

Chełm: VI Wielki Kiermasz Charytatywny

25 września Plac Łuczkowskiego tętnić będzie życiem. A wszystko to za sprawą Krystyny Łukasik ze stowarzyszenia Paczka dla Bohatera, która organizuje w Chełmie kiermasz na rzecz podopiecznych organizacji.
Chełm: VI Wielki Kiermasz Charytatywny

To będzie VI Wielki Kiermasz Charytatywny, pierwszy w Chełmie. Zapraszamy w godz. 11-15. Przygotowaliśmy dla wszystkich wiele atrakcji towarzyszących - zdradza organizatorka przedsięwzięcia. - Głównym celem wydarzenia jest sprzedaż przedmiotów, a dochód będzie przeznaczony na leczenie i rehabilitację kombatantów.

Wśród wielu niepowtarzalnych kiermaszowych fantów z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

- Będzie mnóstwo książek, maskotek, gadżetów. Mamy prawdziwe kryształy rodem z PRL, a także płyty winylowe i wiele innych, ciekawych rzeczy. Na najmłodszych czekać będzie m.in. stoisko z malowaniem twarzy, warsztaty garncarskie, loteria fantowa, spotkanie z Białym Misiem - wylicza Krystyna Łukasik. - Wszystkie atrakcje za symboliczną kwotę - wrzut do puszki od 2 zł.

Będzie też można upiec kiełbaskę, porozmawiać z żołnierzami oraz strażakami. W programie również wiele innych atrakcji.

Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera sprawuje opiekę nad kombatantami, spełniając różne ich potrzeby, od zakupu leków, środków higienicznych, medycznych, żywności medycznej, poprzez zabiegi rehabilitacyjne i masaże, po paczki, odwiedziny w dniu urodzin, organizowanie obchodów ważnych świąt.

Teraz czytane: Samochodowy Puchar Lata już w niedzielę (19 września)

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama