Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 09:13
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Chełm: Pobił mężczyznę, który okazał się poszukiwany przez policję

Policjanci zatrzymali dwoje mieszkańców Chełma w wieku 25 i 34 lat, którzy zaatakowali i pobili na ulicy 31-letniego mężczyznę. Ukradli mu też telefon komórkowy. Jedna z osób miała przy sobie narkotyki. Pokrzywdzony został również zatrzymany, gdyż okazał się osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, a sprawcy zostaną doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.
Chełm: Pobił mężczyznę, który okazał się poszukiwany przez policję

Do zdarzenia doszło nocą z wtorku na środę na osiedlu Dyrekcja Dolna w Chełmie. 31-letni mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego szedł w towarzystwie swojej znajomej. W pewnej chwili został zaatakowany i pobity przez osoby, które wysiadły z zaparkowanego mercedesa. Sprawcy ukradli mu telefon komórkowy, wsiedli do samochodu i oddalili się. Pokrzywdzony zawiadomił o tym dyżurnego komendy.

- Skierowani na miejsce policjanci odnaleźli samochód, którym przemieszczali się napastnicy. Zatrzymali wysiadające z niego osoby. Był to 25-letni mężczyzna, przy którym funkcjonariusze ujawnili marihuanę i 34-letnia kobieta. Oboje są mieszkańcami Chełma. W środku pojazdu funkcjonariusze znaleźli też skradziony telefon. Pokrzywdzony, po udzieleniu pomocy medycznej, został również zatrzymany, gdyż okazał się osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności - mówi Ewa Czyż, rzecznik KMP w Chełmie.

Sprawcy rozboju zostaną doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

Teraz czytane: Barierki wzdłuż DK-12 niebezpieczne dla rowerzystów

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ona 08.07.2021 11:19
nie dość że pobity to jeszcze go zgarnęli

KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama