Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 07:40
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Chełm: Diagności wróżbici

Najwyraźniej wyczytali z gwiazd, że te auta powinny być dopuszczone do ruchu, bo ich na oczy nie widzieli. Dwaj diagności z chełmskiej stacji kontroli pojazdów staną przed sądem za to, że wystawiali papiery na samochody, które w tym czasie były za granicą.
Chełm: Diagności wróżbici

46-latek i 63-latek, pracownicy jednej ze stacji kontroli pojazdów, mają teraz kłopoty. Okazało się, że jako osoby uprawnione do wystawiania odpowiednich dokumentów potwierdzali nieprawdę i dopuszczali do ruchu auta, które w tym czasie, zamiast na badaniach w stacji, były poza granicami Polski. Jeden wydał w ubiegłym roku trzy takie pozwolenia, drugi sześć.

Młodszy nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Skorzystał z prawa do składania wyjaśnień i skwitował krótko: „nie ma pojazdu, nie ma badań”. Będzie musiał niebawem tłumaczyć się przed sądem. Starszy przyznał, że „dokumenty mówią same za siebie”. Wyraził wolę poddania się karze. Prokurator zaproponował dla niego grzywnę – 120 stawek po 100 zł.

Czytaj również: Szynobusem do Włodawy - wakacyjny kurs dla turystów

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama