Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Kobieto, naucz się bronić!

Chcesz czuć się pewnie i bezpiecznie? Czujesz zagrożenie? Boisz się? Ten kurs jest dla Ciebie. Chełmski Klub MKS Sambo zaprasza chętne panie na szkolenie z samoobrony.
Kobieto, naucz się bronić!

To jedna z wielu akcji organizowanych przez MKS Sambo z myślą o bezpieczeństwie kobiet. Pomysł zrodził się kilka lat temu, kiedy w mediach głośno było o pewnym radnym z Polski, który znęcał się nad swoją żoną. Od tamtej pory prezes MKS Sambo organizuje takie kursy cyklicznie.

- Kobiety powinny umieć się bronić przed agresywnym napastnikiem. Mają prawo czuć się bezpiecznie w domu i na ulicy. A ja zamierzam im w tym pomóc - tłumaczy Paweł Białas, organizator szkolenia. - Pomogliśmy już wielu paniom, ale wiem, że wciąż są takie, które nie czują się bezpieczne. Z myślą o nich organizujemy ten kurs. Zachęcam do udziału i zapewniam, że nie ma się czego wstydzić czy obawiać.

Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki, początek o godz. 19.30, w klubie Sambo Gym przy ul. Wolności 10. Pierwsze zaplanowano na 2 lipca. Wcześniej trzeba zgłosić chęć uczestnictwa w szkoleniu pod nr tel. 536 598 286.

- Podczas zapisów wyjaśnię szczegóły kursu samoobrony i odpowiem na wszelkie pytania. Podobnie jak w latach ubiegłych zajęcia są bezpłatne i wyłącznie skierowane do pań - dodaje Białas.

Czytaj także: Okuninka szykuje się na sezon turystyczny - są tam już cztery kąpieliska

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KosmitaTreść komentarza: Bardzo przepraszam Chełmian, że pozajączkowali mi się z Zamościakami i Panią Radną wcisnąłem do grona Mieszkańców zacnego Chełma. Swoją drogą, to czy taki CZARCI POMIOT w osobie Pana Maleńczuka miałby szansę na zrozumienie swojej twórczości wśród radnych Chełma?Data dodania komentarza: 6.02.2026, 19:36Źródło komentarza: Lubelskie. Radni PiS nie lubią Maleńczuka, a Maleńczuk ich. Odpłacił się na scenieAutor komentarza: KosmitaTreść komentarza: Pani Radna Martyna Martyniuk, jako podpiardująca FIOŁKAMI i mocno zaangażowana w w sprawy wyższego rzędu typu „Ą” i „Ę”, ma rację. Następnym razem Łobuza Maleńczuka, jak tylko się pojawi w szacownym mieście Chełm, powinna przykładnie oćwiczyć nahajką, tak dla przykładu. Co by więcej taki POMIOT nie obsrywał swą obecnością tak Zacnego GRODZISKA.Data dodania komentarza: 6.02.2026, 15:07Źródło komentarza: Lubelskie. Radni PiS nie lubią Maleńczuka, a Maleńczuk ich. Odpłacił się na scenieAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Stefaniuuuuuk!Data dodania komentarza: 6.02.2026, 11:50Źródło komentarza: Były prezydent o Stefaniuku: „Nie ma pojęcia o poważnej polityce”Autor komentarza: tutejszyTreść komentarza: nie bać maleńczukaData dodania komentarza: 6.02.2026, 11:12Źródło komentarza: Lubelskie. Radni PiS nie lubią Maleńczuka, a Maleńczuk ich. Odpłacił się na scenieAutor komentarza: historiaTreść komentarza: "miałeś chamie złoty róg ..."Data dodania komentarza: 6.02.2026, 11:05Źródło komentarza: Były prezydent o Stefaniuku: „Nie ma pojęcia o poważnej polityce”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama