Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 18:23
Reklama

Czterogodzinna walka z ogniem w Zawadówce

W czwartek (17 czerwca) po godz. 13.00 do stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Chełmie wpłynęła informacja o pożarze budynku mieszkalnego w Zawadówce (gm. Rejowiec).
Czterogodzinna walka z ogniem w Zawadówce
Autor: Bartosz Żółciński

Po przybyciu jednostek straży pożarnej na miejsce zdarzenia stwierdzono, że pożarem w całości objęty jest drewniano-murowany parterowy budynek mieszkalny, drewniane budynki gospodarcze i zagrożony jest las mieszany sąsiadujący z posesją.

- Starsza osoba zamieszkująca dom opuściła go samodzielnie przed przybyciem strażaków i znajdowała się pod opieką funkcjonariuszy policji, którzy przekazali ją pod opiekę zespołowi Ratownictwa Medycznego - mówi rzecznik PSP w Chełmie, bryg. Wojciech Chudoba. - Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu dopływu energii elektrycznej, przystąpili do działań gaśniczych podając prądy wody na palące się zabudowania i na pobliski las.

Po przygaszeniu ognia przeszukano pomieszczenia, w których nie znaleziono innych osób. Wyniesiono z nich na zewnątrz 4 butle z gazem propan-butan, a następnie przystąpiono do niezbędnych prac rozbiórkowych nadpalonych konstrukcji budynków, aby całkowicie usunąć zagrożenie.

W akcji gaśniczej trwającej ponad cztery godziny brało udział sześć zastępów Państwowej Straży Pożarnej i dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej, razem 24 ratowników.

Teraz czytane: Poszukiwani pracownicy w Urzędzie Miasta Chełm

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Obiektywny mieszkaniecTreść komentarza: Jeżeli chcesz pisać o dziurach to napisz "puki" co o swojej dziurze intelektualnej w swojej głowie pełnej nienawiści. Bo z tym na drogach w Białopolu jest o wiele lepiej.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 07:04Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskotece
Reklama
Reklama