Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 06:43
Reklama

Urząd Miasta Chełm poszukuje pracowników

Chełmski magistrat ogłosił nabór na dwa stanowiska. Wakaty są Wydziale Architektury i Budownictwa oraz w Wydziale Dróg i Transportu w Departamencie Architektury, Geodezji i Inwestycji.
Urząd Miasta Chełm poszukuje pracowników

Urzędnicy oferują:

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od stopnia doświadczenia i kwalifikacji),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Od kandydatów na oba stanowiska wymagane jest wykształcenie średnie budowlane lub wyższe administracyjne, umiejętność obsługi komputera (m.in. edytora tekstów, arkusza kalkulacyjnego, systemu informacji o terenie GEO-Map), a także znajomość ustaw i aktów prawnych z zakresu prawa budowlanego, architektury, planowania i zagospodarowania przestrzennego.

Więcej na ten temat można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chełm.

Czytaj także: 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: A w Chelmie chca po 8500 za m2 kosmosData dodania komentarza: 08.08.2022, 10:43Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: OnaTreść komentarza: Miki zobaczymy jak teraz będą łatane i czy w ogóle będą . Będą dobre zmiany zresztą już są !!!Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:40Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: ChełmiankaTreść komentarza: Dziwne rzeczy , że spółka miejska jest niezależnym podmiotem jeśli chodzi o kasę . Naprawdę są powody do przechwałek że chce się zamknąć firmę tylko pieniędzy na wypłaty nie było . Wstyd panie prezydencie żeby ludzie nie mieli co do garnka włożyć . Jednak może przy następnych wyborach ludzie zmienią zdanie na temat pana i pana rządów .Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:39Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: szkoda pieniędzy na takie remonty skoro już teraz pojawiły się dziury w tych łatanych miejscachData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:53Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: stali tam do 18 - co najmniej 5 godzin blokowali drogęData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:50Źródło komentarza: Chełm. Skoda zderzyła się z mercedesem na skrzyżowaniu [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama