Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 14:56
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Urząd Miasta Chełm poszukuje pracowników

Chełmski magistrat ogłosił nabór na dwa stanowiska. Wakaty są Wydziale Architektury i Budownictwa oraz w Wydziale Dróg i Transportu w Departamencie Architektury, Geodezji i Inwestycji.
Urząd Miasta Chełm poszukuje pracowników

Urzędnicy oferują:

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od stopnia doświadczenia i kwalifikacji),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Od kandydatów na oba stanowiska wymagane jest wykształcenie średnie budowlane lub wyższe administracyjne, umiejętność obsługi komputera (m.in. edytora tekstów, arkusza kalkulacyjnego, systemu informacji o terenie GEO-Map), a także znajomość ustaw i aktów prawnych z zakresu prawa budowlanego, architektury, planowania i zagospodarowania przestrzennego.

Więcej na ten temat można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chełm.

Czytaj także: 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Miasto Chełm - pomyślcie o parkomatach w centrum i np. przy rynku na Popiełuszki bo to jest masakra. Od urzędu nie idzie nigdzie zaparkować w promieniu przynajmniej 1 kilometra.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 13:17Źródło komentarza: Chełm. Uwaga! Straż miejska zakłada blokady!Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitalu
Reklama
Reklama