Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 01:01
Reklama

Cwaniacy omijają skrzyżowanie przez chodnik

Do naszej redakcji dotarły niepokojące sygnały, iż niektórzy kierowcy, żeby ominąć zakorkowane skrzyżowanie ul. Szpitalnej z Rejowiecką, wjeżdżają z ul. Judyma w „ślepą” dojazdówkę i przejeżdżają na ulicę przez chodnik. – To bezmyślne i niebezpieczne – mówi wzburzony Czytelnik.
Cwaniacy omijają skrzyżowanie przez chodnik

- W pobliżu mieszczą się ośrodki zdrowia. Chodzi tędy sporo osób, również niepełnosprawnych. Tymczasem nieodpowiedzialni kierowcy, najczęściej młodzi, rozpędzają się i jadą po nowym chodniku, by omijając skrzyżowanie, wjechać w ul. Szpitalną. Tylko patrzeć, jak dojdzie do tragedii – nie ukrywa oburzenia jeden z naszych Czytelników.

O sprawie poinformowaliśmy policję, by mundurowi mieli oko na ten rejon. W piątek, gdy przyjechaliśmy na miejsce, okazało się, że sytuacja doraźnie została opanowana. Po wylaniu asfaltu koniec ulicy został zablokowany paletami w taki sposób, że żaden samochód tędy już nie przejedzie. To jednak rozwiązanie tymczasowe.

- Może warto się zastanowić, czy nie powinny zostać tam zamontowane jakieś blokady? – podpowiadają zainteresowani mieszkańcy ul. Rejowieckiej.

Teraz czytane: Chciał zaimponować dziewczynie - poraził się prądem na słupie

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama