Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 13:08
Reklama Reklama firmy Pomix

Agentka celna postrzelona na parkingu

Najpierw był huk, potem kobieta upadła na ziemię. Kula trafiła ją w prawą nogę w okolicy kolana. Ktoś postrzelił 27-latkę, pracownicę agencji celnej, środowej nocy na parkingu dla ciężarówek na ul. Hutniczej w Chełmie.
Agentka celna postrzelona na parkingu

Nie wiadomo, kto to zrobił i dlaczego. Sprawcy postrzelenia szuka policja. Materiały pod koniec tygodnia trafiły do Prokuratury Rejonowej w Chełmie.

- Ustalane są okoliczności, sprawdzany okoliczny monitoring, na razie nikt nie został w tej sprawie zatrzymany – mówi Lech Wieczerza, szef chełmskich prokuratorów.

Jak udało nam się ustalić, do zdarzenia doszło przed północą. 27-letnia pracownica jednej z agencji celnych, działających przy ul. Hutniczej, wracała wtedy do biurowca. Niosła jakieś dokumenty. Nagle usłyszała huk. Pocisk przeszył jej okolice kolana i upadła na ziemię. Ochroniarz obiektu zadzwonił po pogotowie. Ranna kobieta trafiła do szpitala, ale na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Prawdopodobnie strzelano do niej z wiatrówki. Policja na razie nie zdradza szczegółów zdarzenia.

- Sprawdzane są wszystkie okoliczności - mówi sierżant Angelika Głąb-Kunysz z KMP w Chełmie.

Czytej także: Zamach na taksówkarkę?

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
myśliwy 02.06.2021 09:42
Z jakiej to wiatrówki wydobywa się huk?

proste 02.06.2021 13:23
z wiatrówki hukowej

KOMENTARZE
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS Olsztyn
Reklama
Reklama