Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Odchodzą kolejni urzędnicy

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy, że z urzędu miasta odeszli wicedyrektor departamentu komunalnego i jeden z pracowników gabinetu prezydenta. W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że z pracy zrezygnował pracownik departamentu promocji i kultury. Co ciekawe, na tym na pewno nie koniec zmian kadrowych w ratuszu.

Władze miasta wciąż mają problemy kadrowe w magistracie. Konkursy na stanowiska nie cieszą się zbyt dużym zainteresowaniem, na wiele z nich oferty w ogóle nie wpływają. Często zdarza się też, że kandydaci nie spełniają oczekiwań komisji. Na dodatek co jakiś czas dowiadujemy się o odejściu kolejnych urzędników, nawet tych zatrudnianych już w ratuszu przez nowego prezydenta. Tylko w kwietniu urząd ogłosił aż sześć konkursów na stanowiska w różnych wydziałach.

W ubiegłym tygodniu z pracą w ratuszu pożegnały się dwie osoby: wicedyrektor Adrian Gański i Dominik Gil, w tym kolejna - Marcin Stopa. Dwie pierwsze pracowały w urzędzie niespełna dwa lata. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, wkrótce na emeryturę wybiera się jedyna obecnie pracownica biura rady Grażyna Czwalińska. W okresie wakacyjnym podobno z pracą w ratuszu chce się pożegnać sekretarz miasta Anna Misiura. Odchodzi na zasłużoną emeryturę. Czy prezydentowi uda się zastąpić zwłaszcza tych najbardziej doświadczonych w pracy w samorządzie? Czas pokaże...


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Urzędas 24.05.2021 17:56
Jeżeli nadal będą zarabiali najniższą krajową plus jakieś pseudo dodatki na umowach śmieciowych to co się dziwić. Popytajcie w pozostałych instytucjach podległych UM jakie pracownicy mają umowy.

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama