Dostali poziomki od Magdy Gessler!

  • 16.11.2018, 15:09
  • juna
Dostali poziomki od Magdy Gessler!
Pstrągowo i Lwów wyróżnione przez Magdę Gessler. Obie restauracje znalazły się także w przewodniku znanej restauratorki: "Gdzie najlepiej zjeść i wyspać się w Polsce?"

Gala przyznania nagród odbyła się pod koniec października w Warszawie. Wzięły w niej udział gwiazdy telewizji, znani politycy i oczywiście nasi wyróżnieni restauratorzy: Mirosław Kozak i Grzegorz Jakimiak.

Lwów został wyróżniony poziomką już po raz czwarty. Dla Mirosława Kozaka było to pozytywne zaskoczenie. Zaproszenie na galę przyszło w ostatniej chwili i nie spodziewał się wyróżnienia w postaci aż 3 poziomek (najwyższa ocena w skali). Jak sam mówi, zdaje sobie sprawę, że nad kilkoma rzeczami musi jeszcze popracować. Ale wierzy, że będzie dobrze i cały czas z pomocą pracowników stara się, aby wszystko we Lwowie funkcjonowało i smakowało jak najlepiej.

To także czwarta poziomka dla Pstrągowa. Jak powiedział nam pan Grzegorz, nagroda ta motywuje go do wzmożonej pracy i utrzymania wysokiego poziomu restauracji. Zwłaszcza że według niego poziom gastronomii w Chełmie rośnie, co go osobiście bardzo cieszy. On sam ciągle czuwa nad rozwojem Pstrągowa, dzięki czemu już w tym roku klienci będą mogli tam skorzystać z ogródka zimowego.

Wyróżnienie i Poziomkę Magdy Gessler podczas tej gali otrzymała także restauracja Port Royal – Fish & Oyster Bar. Znajduje się ona w Warszawie, ale jej właścicielką jest Karolina Jakimiak – Kwaśniewska, córka założycieli Pstrągowa. Wygląda na to, że talent do gotowania i prowadzenia biznesu gastronomicznego ta rodzina ma w genach.

Teraz czytane: Kolejny posterunek w powiecie chełmskim już działa! >>SPRAWDŹ<<

juna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe