W mieście jest bezpieczniej

  • 16.11.2018, 11:46
  • MP
W mieście jest bezpieczniej
Posterunek policji w już działa. Miał zostać oddany do użytku dopiero w połowie miesiąca, ale udało się zakończyć prace wcześniej. Od początku listopada mundurowi dbają już o bezpieczeństwo mieszkańców Siedliszcza.

Na razie jest ich ośmiu, docelowo w posterunku ma być dziesięciu mundurowych.

- Oficjalne otwarcie, z udziałem władz państwowych i komendanta wojewódzkiego policji, odbędzie się 29 listopada - przekazał nam burmistrz Siedliszcza Hieronim Zonik. - Trzy samochody służbowe, dwa terenowe i jeden nieoznakowany zostaną przekazane policjantom w grudniu. Nasz samorząd zakupił je wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Lublinie.

Wykonawca prac zadbał również o infrastrukturę wokół budynku. Obok znajdują się garaże oraz parking, a na drodze dojazdowej, czyli wzdłuż ulicy Leśnej, zamontowano już oświetlenie. W planach władz miasta jest także przedłużenie samej ulicy, tak aby łączyła się z ul. Chojeniecką. 

Teraz czytane: Przełomowe odkrycie w Rejowcu - kto jest pochowany w zapomnianej mogile? [CZYTAJ]

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe