Cement Gryf z nagrodą ministra

  • 30.07.2018, 09:51
  • TS
Cement Gryf z nagrodą ministra
W Centralnym Ośrodku Sportu Torwar w Warszawie podsumowano wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży za ubiegły rok. Minister sportu i turystyki Witold Bańka nagrodził najwyżej sklasyfikowane kluby i samorządy.

Jedynym wyróżnionym klubem z powiatu chełmskiego okazał się Cement Gryf Chełm, który w klasyfikacji klubów w powiatach do 80 tys. mieszkańców uplasował się na ósmym miejscu. W zestawieniu tym pod uwagę brano wszystkie dyscypliny sportowe. Nagrodę dla Cementu Gryfa Chełm odebrał wiceprezes Mieczysław Czwaliński.

- To dla nas duże wyróżnienie. W zeszłorocznym ogólnopolskim systemie sportu młodzieżowego uczestniczyło ponad 3 tys. klubów, a więc rywalizacja była niezwykle zacięta. Nagroda potwierdza, że nasz klub jest jednym z czołowych klubów w Polsce. To niewątpliwie zasługa wielu osób. Na to wyróżnienie zapracował cały zespół: zarząd, trenerzy, a przede wszystkim zawodnicy i zawodniczki – mówi Mieczysław Czwaliński, wiceprezes chełmskiego klubu.

W klasyfikacji powiatów i miast na prawach powiatu z liczbą mieszkańców do 80 tys., miasto Chełm zajęło dziesiąte miejsce. Na tej samej pozycji w klasyfikacji generalnej województw uplasowało się woj. lubelskie.

Podobne artykuły: Nasi kolarze ścigali się na Białorusi [CZYTAJ]

TS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe