Wspominamy nasze najlepsze lata...

  • 10.07.2018, 09:35 (aktualizacja 10.07.2018 09:53)
  • AN
Wspominamy nasze najlepsze lata...
To propozycja dla wszystkich tych, którzy mają lekkie pióro i niesamowite wspomnienia związane z miejscami, które zaproponujemy. Najciekawsze wspomnienie opublikujemy w naszej gazecie i przyznamy nagrodę rzeczową.

Chcemy pokazać, że nasi Czytelnicy to ludzie pełni humoru, z wyobraźnią i dobrymi pomysłami. W związku z tym, że w ostatnim czasie sporo mówiło się o osiedlu Dyrekcja, to będzie miejsce, które ma zainspirować Was w tym tygodniu.

Temat artykułu: Osiedle Dyrekcja: to tutaj wszystko się zaczęło... (moje wspomnienia z Chełma lat 60.).

Jak powinien być zbudowany tekst?

Chodzi nam o to, aby był to tekst reportażowy, odwołujący się do konkretnych miejsc i zdarzeń z życia autora. Ma to być ciekawa opowieść retro, pełna emocji, nie faktów historycznych. Mile widziane są też zdjęcia. Tekst powinien mieć maksymalnie 8 tys. znaków razem ze spacjami. Zdjęcia dołączone oddzielnie w formacie jpg.

W jaki sposób dostarczyć materiał?

Prace przyjmujemy wyłącznie w wersji elektronicznej. Można przynieść je do redakcji na nośniku danych lub wysłać mailowo na adres [email protected] Na Wasze reportaże czekamy do 16 lipca do godz. 15.

W następnych tygodniach będziemy podawać kolejne konkursowe tematy.


Najczęściej czytane:

Bojowo w Żółtańcach [CZYTAJ]

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tedy13
Tedy13 11.07.2018, 15:38
Czy można wysłać tekst pisany wierszem?

Pozostałe