ASG: Bojowo w Żółtańcach-Kolonii [+ GALERIA]

  • 10.07.2018, 08:24 (aktualizacja 10.07.2018 10:37)
  • MP
ASG: Bojowo w Żółtańcach-Kolonii [+ GALERIA] Kacper Kochmanski, Marcin Petruk
1 lipca na terenie Żółtaniec-Kolonii odbył się turniej pod nazwą Cud Granica, zorganizowany przez grupę Anoubis Chełm ASG. Zmagania były strzelanką z krótkim scenariuszem podzieloną na zadania i operacje.

Miłośnicy Air Soft Gun spotkali się w niedzielę na terenie lasu w Żółtańcach-Kolonii, aby wziąć udział w zmaganiach przygotowanych przez grupę Anoubis Chełm ASG. Polegały one na kilku zadaniach opartych o krótki scenariusz.

Podczas niedzielnych zmagań najlepsza okazała się drużyna, w składzie: Miłosz WorobijEryk MakowskiMarek BrzozowskiDamian Iwanisiuk i Natan Semeniuk.

- Scenariusz składał się z operacji, których nawy brzmiały: plecak, flagi oraz deathmatch - wyjaśnia Miłosz Worobij, główny organizator wydarzenia. - Polegało to na tym, że jedna drużyna broniła plecaka, podczas gdy druga miała za zadanie go przechwycić. Przy "flagach" z kolei każdy z teamów próbował wykraść flagę przeciwnika i przenieść ją do swojej bazy. W deathmatchu chodziło o eliminowanie kolejnych osób znajdujących się na terenie rozgrywki.

Anoubis Chełm to grupa zajmująca się air softem, która powstała miesiąc temu. Obecnie liczy kilkanaście osób w wieku od 16 do 19 lat, ale stale trwa rekrutacja nowych członków. Głównym założeniem Anoubis Chełm jest nie tylko integracja przy dobrej zabawie, ale również szkolenia z taktyk oraz rozwój fizyczny.

- Są to cechy poszukiwane wśród takich służb jak policja, straż graniczna czy wojsko - dodaje Miłosz Worobij. - Spróbować może każdy, wypożyczając od nas repliki broni. Chętni muszą mieć ze sobą buty sięgające za kostkę, odzież militarną lub dresy, a także ochronę na oczy. Zabawa to jedno, ale bezpieczeństwo to podstawa. Jak mawiamy, oko nie pieczarka, dwa razy nie rośnie - dodaje z uśmiechem.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych wydarzeniach planowanych przez Anoubis Chełm ASG mogą kontaktować się z grupą za pośrednictwem ich profilu na Facebooku oraz pod numerem telefonu 797 329 620.


Teraz czytane:

Dziecko w aucie,matka w barze [CZYTAJ]

MP

Zdjęcia (32)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe