Włodawa: Wójtowie biją się o dożynki

  • 19.03.2018, 09:43
  • TWA
Włodawa: Wójtowie biją się o dożynki
Każdy chce się pokazać przed jesiennymi wyborami samorządowymi, organizując u siebie dożynki powiatowe. Tak wielu chętnych na gospodarza tej imprezy jeszcze nie było. Wyboru dokona starosta.

Przez ostatnie trzy lata trudno było znaleźć chętną gminę, w której miałyby się odbyć dożynki powiatowe. Wyboru musiał dokonać starosta, sprawdzając na liście, gdzie imprezy dawno nie było. W tym roku jest zupełnie inaczej.

Kilka dni temu samorządowcy spotkali się, aby wybrać gospodarza tegorocznego podsumowania żniw. Najpierw wójt Hanny Grażyna Kowalik zadeklarowała, że może przygotować dożynki, bo dawno ich nie organizowała. Następnie taką samą deklarację złożył wójt Woli Uhruskiej Jan Łukasik. Potem pozostali wójtowie stwierdzili, że też chcieliby być gospodarzami imprezy w tym roku. Ponieważ nie udało się wypracować porozumienia, starosta Andrzej Romańczuk sam zdecyduje, gdzie odbędą się tegoroczne dożynki.


Także z Włodawy:

Urzędnicy skontrolują szamba w powiecie włodawskim [TUTAJ]

TWA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe