Chełm. Ciąg dalszy sporu o wynajęcie sali. Czy dyrektorka naruszyła apolityczność szkoły?
Członkowie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Chełm dyskutowali na temat skargi złożonej przez nauczycieli, uczniów i sympatyków I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie na dyrektora tej szkoły. W piśmie do Lubelskiego Kuratora Oświaty opisali niestosowne według nich udostępnienie pomieszczeń liceum na rzecz spotkania wyborczego. Ujęli w nim również swoje oburzenie spowodowane wydaniem decyzji o zwolnieniu nauczycielki z 34-letnim stażem na rok przed uzyskaniem uprawnień emerytalnych. Kurator natomiast przekazał skargę radnym.
31.07.2024 14:15
3