Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 19:47
Reklama

Krasnostawski kefir hitem handlu

Do grona licznych nagród i certyfikatów, jakimi uhonorowano produkowany przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Krasnymstawie kefir w kubeczku, dołączyło kolejne wyróżnienie: Hit Handlu 2020. Tym samym produkt ten ugruntował swoją niekwestionowaną pozycję lidera wśród polskich kefirów.
Krasnostawski kefir hitem handlu

- Dla nas jest to wyróżnienie szczególne, bo przyznawane przez naszych biznesowych partnerów, czyli detalistów i hurtowników. Dlatego też zwracamy się do nich z podziękowaniami i jednocześnie gratulacjami. „Hit Handlu 2020” dla kefiru 400 g to efekt także ich pracy. Jesteśmy wdzięczni, że tak chętnie zaopatrują swoje sklepy naszymi produktami - mówi Mirosław Fidecki, wiceprezes OSM Krasnystaw.

Kefir w kubeczku nie jest jedynym produktem OSM Krasnystaw, który można uznać za najlepszy w kraju. W ubiegłorocznej edycji „Złotego Paragonu” również zwyciężył kefir w butelce, który po raz kolejny otrzymał też nagrodę „Najlepsze w Polsce”.

Kolejny certyfikat „Hit Handlu” to świadectwo zasad i wartości, którym od ponad 100 lat (w tym roku minęło już 108) hołduje OSM Krasnystaw. Te wartości to pełna naturalność produktów, brak konserwantów, wierność tradycyjnym recepturom i wykorzystanie najlepszego mleka z najczystszych rejonów Lubelszczyzny.

Z ponad wiekowego doświadczenia Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie wynika, że taka właśnie jest recepta na produkty najwyższej jakości, które od lat cieszą się niesłabnącym zaufaniem Polaków. Ponadto marka Krasnystaw króluje w rankingach najcenniejszych polskich marek.

- Nasze produkty plasują się na wysokich pozycjach w kolejnych konkursach i plebiscytach, dzięki czemu należymy do liderów branży. Cieszy fakt, że tak duża rzesza konsumentów nam zaufała, wybierając nasze produkty. Jest to też dowodem wysokiej świadomości konsumentów, że wybór produktów polskich, często regionalnych, jest bezpośrednim wsparciem rodzimego biznesu – i za to serdecznie dziękujemy - dodaje Krzysztof Bortacki, kierownik działu handlu i marketingu OSM Krasnystaw.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ELO 03.02.2021 15:41
WOLE Z CHELMSKIEJ MLECZARNI

Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZwnekTreść komentarza: Chcieć to sobie mogą, ja sprzedaję za dużo mniejszą cenę i też naprawdę jest niewiele chętnych. Zresztą sporo pojawia się ogłoszeń w okolicach 4500zł i te oferty gdzie jest powyżej 6k za metr zaczynają wyglądać śmiesznie.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:55Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: Obiektywny mieszkaniecTreść komentarza: Jeżeli chcesz pisać o dziurach to napisz "puki" co o swojej dziurze intelektualnej w swojej głowie pełnej nienawiści. Bo z tym na drogach w Białopolu jest o wiele lepiej.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 07:04Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do Białopola
Reklama
Reklama