Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Krasnostawski kefir hitem handlu

Do grona licznych nagród i certyfikatów, jakimi uhonorowano produkowany przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Krasnymstawie kefir w kubeczku, dołączyło kolejne wyróżnienie: Hit Handlu 2020. Tym samym produkt ten ugruntował swoją niekwestionowaną pozycję lidera wśród polskich kefirów.
Krasnostawski kefir hitem handlu

- Dla nas jest to wyróżnienie szczególne, bo przyznawane przez naszych biznesowych partnerów, czyli detalistów i hurtowników. Dlatego też zwracamy się do nich z podziękowaniami i jednocześnie gratulacjami. „Hit Handlu 2020” dla kefiru 400 g to efekt także ich pracy. Jesteśmy wdzięczni, że tak chętnie zaopatrują swoje sklepy naszymi produktami - mówi Mirosław Fidecki, wiceprezes OSM Krasnystaw.

Kefir w kubeczku nie jest jedynym produktem OSM Krasnystaw, który można uznać za najlepszy w kraju. W ubiegłorocznej edycji „Złotego Paragonu” również zwyciężył kefir w butelce, który po raz kolejny otrzymał też nagrodę „Najlepsze w Polsce”.

Kolejny certyfikat „Hit Handlu” to świadectwo zasad i wartości, którym od ponad 100 lat (w tym roku minęło już 108) hołduje OSM Krasnystaw. Te wartości to pełna naturalność produktów, brak konserwantów, wierność tradycyjnym recepturom i wykorzystanie najlepszego mleka z najczystszych rejonów Lubelszczyzny.

Z ponad wiekowego doświadczenia Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie wynika, że taka właśnie jest recepta na produkty najwyższej jakości, które od lat cieszą się niesłabnącym zaufaniem Polaków. Ponadto marka Krasnystaw króluje w rankingach najcenniejszych polskich marek.

- Nasze produkty plasują się na wysokich pozycjach w kolejnych konkursach i plebiscytach, dzięki czemu należymy do liderów branży. Cieszy fakt, że tak duża rzesza konsumentów nam zaufała, wybierając nasze produkty. Jest to też dowodem wysokiej świadomości konsumentów, że wybór produktów polskich, często regionalnych, jest bezpośrednim wsparciem rodzimego biznesu – i za to serdecznie dziękujemy - dodaje Krzysztof Bortacki, kierownik działu handlu i marketingu OSM Krasnystaw.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ELO 03.02.2021 15:41
WOLE Z CHELMSKIEJ MLECZARNI

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama