Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 14:16
Reklama Reklama firmy Pomix

Martwa kobieta na klatce schodowej

Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci 62-letniej kobiety. By ustalić przyczynę tragedii, zrządzono sekcję zwłok denatki.
Martwa kobieta na klatce schodowej

- Dzisiejszego poranka mieszkanka powiatu włodawskiego zaalarmowała służby ratunkowe, że na jednej z posesji znalazła nieprzytomną kobietę. Podejrzewała, że już nie żyje. Dyżurny skierował na miejsce patrol policji – poinformowała w piątek sierż. szt. Elwira Tadyniewicz, rzeczniczka prasowa KPP we Włodawie.

Ze względu na dobro prowadzonego śledztwa policja nie zdradzała zbyt wielu szczegółów. Ustaliliśmy, że do zdarzenia doszło w bloku w Korolówce Osadzie. Mieszkająca tam kobieta znalazła leżącą na schodach sąsiadkę, która nie dawała oznak życia. Zaalarmowała więc służby ratunkowe. Medycy już po kilku minutach byli na miejscu. Rozpoczęli reanimację 62-latki, ale nie udało się im przywrócić akcji serca.

Po chwili na miejscu pojawili się też kryminalni. Zabezpieczyli ślady. Prokurator po wstępnych oględzinach zwłok uznał, że do śmierci kobiety nie przyczyniły się inne osoby. Na jej ciele nie znaleziono siniaków, otarć lub innych ran, które mogłyby świadczyć o tym, że została czymś uderzona lub uduszona. Jak dowiedzieliśmy się, prokurator ponoć wziął pod uwagę inne przyczyny śmierci (m.in. toksykologiczne) i zarządził sekcję zwłok. Ciało przetransportowano do Zakładu Medycyny Sądowej w Lublinie.

Jak długo kobieta leżała na schodach? Możliwe, że nawet kilka godzin. Mieszkała z matką, którą się opiekowała. Staruszka jest jednak tak schorowana, że nawet nie byłaby w stanie kogokolwiek zawiadomić o zaginięciu córki.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Anna 18.01.2021 15:21
Proszę o sprostowanie treści artykułu. Starsza pani jest osobą schorowaną, ale w pełni świadomą tego co się dzieje. Czy nie właściwszym byłoby użycie określenia - mama zmarłej lub starsza pani - ? Więcej szacunku i wyrozumienia - do bohaterów państwa artykułów jak i nas czytelników.

KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Miasto Chełm - pomyślcie o parkomatach w centrum i np. przy rynku na Popiełuszki bo to jest masakra. Od urzędu nie idzie nigdzie zaparkować w promieniu przynajmniej 1 kilometra.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 13:17Źródło komentarza: Chełm. Uwaga! Straż miejska zakłada blokady!Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitalu
Reklama
Reklama