Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 13:55
Reklama Reklama firmy Pomix

Bo gryzło go sumienie...

Z wyrzutami sumienia i promilami w organizmie zgłosił się do krasnostawskich policjantów 36-latek, który w innym powiecie potrącił rowerzystę. Jak się okazało, ofiara wypadku również była nietrzeźwa.
Bo gryzło go sumienie...

Wszystko zaczęło się od wypadku drogowego w Kębłowie w powiecie świdnickim. W sobotni wieczór (5 grudnia) został tam potrącony 47-letni mieszkaniec miejscowości Piaski. Początkowo nie była znana marka samochodu, który poturbował rowerzystę, jadącego bez oświetlenia i odblasków. Wiadomo było jedynie tyle, że kierowca zmierzał w tym samym kierunku, nie zatrzymał się i nie udzielił poszkodowanemu pomocy.

Sprawca najwyraźniej przestraszył się grożących mu konsekwencji, bo po ponad godzinie sam zadzwonił na numer alarmowy. W rozmowie z policjantami ze Świdnika oświadczył, że ma wyrzuty sumienia i chce zgłosić się na policję. Mężczyzna jest zameldowany w Piaskach, ale pomieszkuje w Krasnymstawie, gdzie oddał się w ręce mundurowych.

-  W chwili zatrzymania 36-latek miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że potrącony rowerzysta był również nietrzeźwy. Policjanci stwierdzili u 47-latka ponad 1,5 promila w organizmie - informuje aspirant Elwira Domaradzka, oficer prasowa KPP Świdnik.

Od kierowcy pobrano kilka próbek krwi do badań retrospektywnych. Mają one wykazać, czy w chwili wypadku 36-latek nie prowadził samochodu w stanie nietrzeźwości. Został doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o tymczasowy areszt. Z naszych ustaleń wynika, że rowerzysta ma złamaną nogę i ogólne potłuczenia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Miasto Chełm - pomyślcie o parkomatach w centrum i np. przy rynku na Popiełuszki bo to jest masakra. Od urzędu nie idzie nigdzie zaparkować w promieniu przynajmniej 1 kilometra.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 13:17Źródło komentarza: Chełm. Uwaga! Straż miejska zakłada blokady!Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitalu
Reklama
Reklama