Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zwęglone zwłoki w pogorzelisku

Mówili o nim złota rączka. Mieszkaniec Woli Idzikowskiej często przesiadywał w garażu i naprawiał ludziom różne rzeczy. W ubiegłą środę wybuchł tam pożar, a strażacy znaleźli częściowo zwęglone zwłoki. Tożsamość denata ma potwierdzić sekcja zwłok.
Zwęglone zwłoki w pogorzelisku

Tragedia wydarzyła się 2 grudnia. Przed godz. 3 sąsiedzi zauważyli, że na jednej z posesji unoszą się kłęby dymu. Niektórzy sądzili, że ktoś rozpalił ognisko w środku nocy. Szybko okazało się jednak, że płonął murowany budynek gospodarczy.

W trakcie akcji gaśniczej strażacy dowiedzieli się, że w środku może przebywać człowiek, który nie wrócił do domu na noc. Po stłumieniu ognia znaleźli na podłodze przy piecyku częściowo zwęglone zwłoki. Nie dało się rozpoznać płci i wieku ofiary.  

- Najprawdopodobniej w pożarze zginął 54-letni mieszkaniec gminy Fajsławice. Prokurator wydał decyzję o przeprowadzeniu sekcji zwłok. Policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia - informuje młodsza aspirant Jolanta Babicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Krasnostawscy strażacy informują, że przypuszczalną przyczyną pożaru była nieszczelność układu kominowego. Straty wstępnie oszacowano na 100 tys. zł.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama