Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wzmożony reżim w starostwie

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w kraju starosta Andrzej Leńczuk zarządził bardziej rygorystyczne zasady w obsłudze interesantów starostwa. Naczelnicy i pracownicy wydziałów mają stanowczo egzekwować stosowanie środków ochrony osobistej, dezynfekcji i dystansu społecznego.
Wzmożony reżim w starostwie
Autor: Fot. krasnystaw-powiat.pl

Wewnętrzne restrykcje mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Zdecydowano, że w sprawach związanych z bezpośrednią obsługą interesanci będą wpuszczani do budynku na nie więcej niż 5 minut przed umówionym terminem wizyty w danym wydziale lub stanowisku obsługi.

Szczególnie pilnowane ma być noszenie maseczek, zachowanie dystansu i dezynfekcja. Pracownicy zostali zobligowani do ich przestrzegania i egzekwowania wśród przyjmowanych interesantów. Wprowadzono też wewnętrzne zalecenia i wytyczne mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wśród pracowników starostwa.

- Apelujemy do wszystkich mieszkańców powiatu krasnostawskiego, aby niezależnie od indywidualnych zapatrywań potraktowali zaistniałą sytuację z odpowiednią powagą i respektem oraz nie narażali zdrowia własnego i innych. Przede wszystkim chodzi o stosowanie się do ograniczeń i obostrzeń obowiązujących w kraju oraz wytycznych ministerstwa zdrowia - informuje Tomasz Kliszcz z wydziału oświaty kultury i promocji powiatu Starostwa Powiatowego w Krasnymstawie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama