Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 18:55
Reklama

Wzmożony reżim w starostwie

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w kraju starosta Andrzej Leńczuk zarządził bardziej rygorystyczne zasady w obsłudze interesantów starostwa. Naczelnicy i pracownicy wydziałów mają stanowczo egzekwować stosowanie środków ochrony osobistej, dezynfekcji i dystansu społecznego.
Wzmożony reżim w starostwie
Autor: Fot. krasnystaw-powiat.pl

Wewnętrzne restrykcje mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Zdecydowano, że w sprawach związanych z bezpośrednią obsługą interesanci będą wpuszczani do budynku na nie więcej niż 5 minut przed umówionym terminem wizyty w danym wydziale lub stanowisku obsługi.

Szczególnie pilnowane ma być noszenie maseczek, zachowanie dystansu i dezynfekcja. Pracownicy zostali zobligowani do ich przestrzegania i egzekwowania wśród przyjmowanych interesantów. Wprowadzono też wewnętrzne zalecenia i wytyczne mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wśród pracowników starostwa.

- Apelujemy do wszystkich mieszkańców powiatu krasnostawskiego, aby niezależnie od indywidualnych zapatrywań potraktowali zaistniałą sytuację z odpowiednią powagą i respektem oraz nie narażali zdrowia własnego i innych. Przede wszystkim chodzi o stosowanie się do ograniczeń i obostrzeń obowiązujących w kraju oraz wytycznych ministerstwa zdrowia - informuje Tomasz Kliszcz z wydziału oświaty kultury i promocji powiatu Starostwa Powiatowego w Krasnymstawie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZwnekTreść komentarza: Chcieć to sobie mogą, ja sprzedaję za dużo mniejszą cenę i też naprawdę jest niewiele chętnych. Zresztą sporo pojawia się ogłoszeń w okolicach 4500zł i te oferty gdzie jest powyżej 6k za metr zaczynają wyglądać śmiesznie.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:55Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: Obiektywny mieszkaniecTreść komentarza: Jeżeli chcesz pisać o dziurach to napisz "puki" co o swojej dziurze intelektualnej w swojej głowie pełnej nienawiści. Bo z tym na drogach w Białopolu jest o wiele lepiej.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 07:04Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do Białopola
Reklama
Reklama