Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 15:05
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Seniorzy rozpoczęli zajęcia

Włodawski Uniwersytet Trzeciego Wieku zainaugurował rok akademicki 2020/2021. W uroczystościach, które odbyły się na łonie natury w Okunince, uczestniczyło 40 studentów seniorów na czele z rektorem Łucją Pamulską oraz członkami rady programowej – burmistrzem Wiesławem Muszyńskim i Ewą Krukowską, pracownikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie.
Seniorzy rozpoczęli zajęcia
Autor: Fot. UTW Włodawa

- Życzę państwu, aby nowy rok akademicki włodawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku dostarczył wiele radości. Jestem przekonany, że będzie to czas rozwijania swoich pasji i zdobywania nowych umiejętności – powiedział w swoim wystąpieniu burmistrz Muszyński.

Po części oficjalnej słuchacze wzięli udział w warsztatach ruchowo-muzycznych. W głównej roli, w nowym składzie wystąpił zespół „Wrzos”. Uroczystość otwarcia nowego roku akademickiego zakończyła się biesiadą przy ognisku.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
miejscowy 09.10.2020 10:31
Fajna gromadka. Dobrze się bawią. Maseczek na nochach brak.Idealna pożywka dla koronawirusa.

KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Miasto Chełm - pomyślcie o parkomatach w centrum i np. przy rynku na Popiełuszki bo to jest masakra. Od urzędu nie idzie nigdzie zaparkować w promieniu przynajmniej 1 kilometra.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 13:17Źródło komentarza: Chełm. Uwaga! Straż miejska zakłada blokady!Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitalu
Reklama
Reklama