Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 13:48
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Kolejna wpadka pijanej matki

Zarzuty narażenia na utratę życia i zdrowia swojego niespełna dwuletniego dziecka grożą 36-letniej kobiecie, która zajmowała się nim po pijanemu. Na szczęście maluchowi nic nie dolegało. Został przekazany pod opiekę innym członkom rodziny.
Kolejna wpadka pijanej matki

To nie była pierwsza wizyta policjantów w domu 36-letniej włodawianki. Za nadużywanie alkoholu już wcześniej przydzielono jej kuratora sądowego. To właśnie on powiadomił mundurowych, że kobieta po pijanemu sprawuje opiekę nad małym dzieckiem.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy ok. godziny 11. Badanie alkomatem wykazało, że 36-latka miała ponad 2,6 promila alkoholu. W takim stanie opiekowała się swoim niespełna dwuletnim dzieckiem – informuje sierż. szt. Elwira Tadyniewicz, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Policjanci przekazali malucha pod opiekę innym członkom rodziny. Materiały z tej sprawy trafią w najbliższym czasie do Sądu Rodzinnego i Nieletnich. 36-letnia mieszkanka Włodawy musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Miasto Chełm - pomyślcie o parkomatach w centrum i np. przy rynku na Popiełuszki bo to jest masakra. Od urzędu nie idzie nigdzie zaparkować w promieniu przynajmniej 1 kilometra.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 13:17Źródło komentarza: Chełm. Uwaga! Straż miejska zakłada blokady!Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitalu
Reklama
Reklama