Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nagrodzeni za wieńce i zdjęcia

Gminny Ośrodek Kultury w Łopienniku Górnym ogłosił wyniki konkursu fotograficznego i na najładniejszy wieniec dożynkowy.
Nagrodzeni za wieńce i zdjęcia
Autor: Fot. GOK Łopiennik Górny

Finał zmagań fotograficznych pt. „Przyroda, zwierzęta, ptaki na terenie Gminy Łopiennik Górny w obiektywie smartfona” nastąpił 14 sierpnia. Komisja po obejrzeniu zgłoszonych zdjęć i sprawdzeniu zgodności prac z tematyką konkursu postanowiła przyznać pierwszą nagrodę Annie Kiszczak. Drugie miejsce zajął Aleksander Wasil, a trzecie i czwarte odpowiednio Gabriela Wawrzysiuk i Filip Sokoluk.

Dzień później poznaliśmy najpiękniejsze wieńce dożynkowe. Pierwszą nagrodę ex aequo otrzymały KGW Dobryniów nad Wieprzem oraz KGW Łopiennik Górny. Pozostali uczestnicy: KGW Łopiennik dolny, KGW Wola Żulińska i Towarzystwo Przyjaciół Borowicy otrzymali wyróżnienia.

Wieńce zostały zaprezentowane w kościele św. Bartłomieja w Łopienniku Nadrzecznym podczas dożynek gminnych. Starostami święta plonów byli Milena i Piotr Sysowie z Łopiennika Dolnego. Z powodu reżimu sanitarnego władze gminy zrezygnowały z tradycyjnego festynu i występów artystycznych. Po mszy Świętej w intencji rolników odbył się krótki koncert organowo-wokalny w wykonaniu Pawła Surysia i Małgorzaty Weremko. Oprawę muzyczną zapewniła też kapela Łopieńczacy.

Wójt Artur Sawa podziękował wszystkim za wzięcie udziału w konkursach, pogratulował uczestnikom oraz wręczył dyplomy i nagrody rzeczowe.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama